در میان Coronavirus شیوع داروساز دزد ماسک دارو به ارزش 35,000 تومان در پونا; بازداشت

در میان Coronavirus شیوع داروساز دزد ماسک دارو به ارزش 35,000 تومان در پونا; دستگیر شد – اخبار

انتشار: Mar 09, 2020, 11:01 IST | PTI | پونا

28 ساله متهم به سرقت برده, ماسک قرص و برخی از پماد در مجموع به ارزش تومان 35,750 در روز شنبه.

This image has been used for representational purposes only. (Photo: AFP)

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها. (عکس: AFP)

Pune: در میان coronavirus ترساندن و افزایش تقاضا برای فولاد و N95 ماسک یک داروساز از مشهور بیمارستان در ماهاراشترا پونا شهر بازداشت شده است به اتهام سرقت ماسک و داروهای دیگر به ارزش بیش از 35,000 تومان, پلیس گفت:.

28 ساله متهم به سرقت برده, ماسک قرص و برخی از پماد در مجموع به ارزش تومان 35,750 در روز شنبه از داروخانه بیمارستان که در آن او کار رسمی در کرگن پارک پلیس گفت: در روز یکشنبه. او رزرو شده است تحت هندی قانون مجازات اسلامی بخش برای سرقت.

در حالی که هیچ مورد تایید شده از رمان coronavirus گزارش شده از ماهاراشترا تا کنون ترساندن بیش از عفونت در حال گسترش است. برای جلوگیری از احتکار از ماسک است که در تقاضای زیادی در دولت مواد غذایی و مواد مخدر وزارت زودتر urgedchemists به ذخیره آنها.

مقامات جذاب شده است به مردم به پوشیدن ماسک تنها در صورتی توصیه شده توسط پزشکان و اصرار بر حفظ بهداشت شخصی برای نگه داشتن عفونت ویروسی در خلیج. تعداد coronavirus موارد افزایش به 39 در هند در روز یکشنبه به عنوان پنج نفر تست مثبت در کرالا است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im