در میان Coronavirus شیوع هوایی هند خدمه می آید به نجات سرخپوستان رشته در رم

در میان Coronavirus شیوع هوایی هند خدمه می آید به نجات سرخپوستان رشته در رم – اخبار

انتشار: Mar 23, 2020, 13:13 IST | Vinod Kumar منون | بمبئی

تمام خدمه و خلبانان و مسافران قرار داده شده اند اجباری قرنطینه و حتی هواپیما بود قرنطینه گرفته و به یک جدا شده محل برای پاشش مواد ضد عفونی کننده رسمی گفت.

The 22 crew on board Air India who flew to Rome, Italy.

22 خدمه در هیئت مدیره هوایی هند که با هواپیما به رم, ایتالیا.

“در این زمان سخت که تمام جهان را فرا گرفته توسط این تاج همه گیر وضعیت این همان هوایی هند و کارکنان آن که آمده اند برای نجات و انجام شده است آن را برای سنین در بسیاری از شرایط اضطراری ملی” می خواند ارسال شده توسط یک شخص خلبان هوایی هند.

جالب است که بسیاری از هوایی هند کارکنان و بازنشسته کارکنان در حال جاری شدن سیل در رسانه های اجتماعی با تصاویری از خدمه به رهبری کاپیتان رجا Chouhan کاپیتان Swati راول همراه با اعضای تیم خود را خلبان کاپیتان Sandeep Brar, کاپیتان Prateek شارما و دیگر خدمه از جمله تیم از پزشکان و کارکنان پیراپزشکی و پرستاران.

Coronavirus Outbreakمسافران از جمله دانشجویان داخل هوا در هند هواپیمای خاص است.

صحبت به اواسط روز از دهلی ارشد هوایی هند رسمی گفت: “هوایی هند پرواز No AI 123 (787-Dreamliner) در زمان خاموش در مارس 21 اطراف 16.30 ساعت و پس از توقف دو و نیم ساعت در رم, ایتالیا, برای, اجازه می دهد شبانه روزی به مسافران و دانش آموزان آن را در زمان خاموش به زودی پس از (AI122) و فرود در ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی در 23 مارس در 9.30 صبح”

“همانطور که در سلامت رسمی دستورات تمام خدمه و خلبانان و مسافران قرار داده شده اند اجباری قرنطینه و حتی هواپیما بود قرنطینه گرفته و به یک جدا شده محل برای پاشش مواد ضد عفونی کننده. ما مفتخریم از خدمه و تیم از امدادگران که همیشه ما افتخار تعهدات خود را نسبت به حرفه خود گفت:” افسر.

هنگامی که تماس راجیو Bansal رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل هوایی هند گفت: “من در یک جلسه در این لحظه و معتاد قادر به اظهار نظر.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de