در میان coronavirus مستند این بمبئی سازمان غیر دولتی است که کمک به پدر و مادر کنار آمدن با استرس

در میان coronavirus مستند این بمبئی سازمان غیر دولتی است که کمک به پدر و مادر کنار آمدن با استرس – اخبار

به روز شده: May 31, 2020, 17:31 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

راه اندازی پان هند خدمات مشاوره به آدرس نگرانی های والدین کودکان معلول

Children play a board game during their free time at Sewri. (Photo: Shadab Khan)

کودکان بازی یک بازی هیئت مدیره در طول زمان خود را در Sewri. (عکس: Shadab خان)

در میان شیوع کروناویروس برجسته سازمان غیر دولتی ‘پروژه بمبئی’ آغاز شده است یک درایو منحصر به فرد برای کمک به مردم برای مقابله با نگرانی های خود را با انجام رایگان جلسات مشاوره در تماس است. پان هند-خدمات مشاوره راه اندازی روز جمعه شده است به طور خاص برای سرپرستی والدین کودکان معلول است. خطوط تلفن در حال باز از 8 صبح تا 8 ساعت و هفت روز هفته و پدر و مادر می توانید در شماره گیری و به اشتراک گذاشتن ترس های خود و یا نمایش داده شد با کارشناسان.

“ما باید 50 مشاوران از سراسر هند داوطلبانه در این طرح می گوید: Shishir Joshi, مدیر عامل و بنیانگذار شرکت, پروژه, Mumbai. “این سرویس در دسترس است در هشت زبان و ما در حال گرفتن تماس از سراسر کشور”. در میان تماس گیرنده یک جنده فرد که است قادر به رسیدن به محل کار با توجه به مستند.

با مدارس بسته و هیچ فعالیت فوق برنامه در دسترس می شود آن را دشوار برای پدر و مادر خود را به ادرس کودکان’ سطح اضطراب.

نیازهای ویژه درمانگران

جوشی می گوید آنها باید 30 ویژه نیاز درمانگران در هیئت مدیره. در روز 1 آنها دریافت 14 تماس و پس از آن تعداد تماس ها به تدریج افزایش یافته است.

“است که به وضوح گریه برای این نیاز است. ما مجهز به درمانگران با یک ایده از سوالات آنها به احتمال زیاد به خواسته می شود و به آنها ایده های فعالیت برای به اشتراک گذاشتن. نکته خوب این است که مردم باز هستند چون تا به حال خاص نیاز به مشاوره شده است یک موضوع خصوصی است و هنوز بسیاری از مردم واقعا به آن تماس بگیرید به بحث در مورد آنچه که آنها در حال تجربه” جوشی اضافه شده است.

در میان درمانگران داوطلب است که اطفال کاردرمانی و پروژه نور بنیانگذار شبنم Rangwala. “یکی از چالش های اصلی پدر و مادر های مربوط به نگه داشتن فرزند خود را اشغال کردند. بسیاری از بچه ها به خصوص کسانی که در طیف اوتیسم در حال پیدا کردن آن سخت برای مقابله با تغییر در روال”.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de