در میان تاج دولت باید توجه بيماران plaints

در میان تاج دولت باید توجه بيماران plaints – اخبار

انتشار: Mar 20, 2020, 05:13 IST | سرمقاله | بمبئی

یک محیط تمیز, صاف, فرآیندهای مواد غذایی خوب است اما بیشتر از همه پاکیزگی و در نظر گرفتن راه رفتن است

Bhavika Gundecha with her all-clear certificate outside Kasturba Hospital. Pic/Ashish Raje

Bhavika Gundecha با همه روشن گواهی خارج Kasturba بیمارستان. عکس/Ashish Raje

در میان بسیاری از ورزشکاران تغییر برنامه های خود را یک بازیکن تنیس که در بازگشت از اسپانیا در روز دوشنبه پس از 15 روز آموزش تنیس روی چمن داشتن آن را قطع کوتاه مدت 25 روز با توجه به این ویروس را بترساند. او برای اولین بار گرفته شده به SevenHills بیمارستان با برخی دیگر از مسافران است. او پس از بازدید Kasturba بیمارستان که در آن او گفته منتظر از 11 صبح تا 6 بعد از ظهر برای آزمون. او فرستاده شده بود به نمایش در بخش 6.45 pm.

او ادعا کرد که او با توجه به یک تخت است که تا به حال مورچه قرمز بیش از همه و داده شد بی ادب پاسخ هنگامی که او شکایت به کارکنان. پس از آن بیمار دیگر آورده شد به این بخش با وجود اعتراضات او اظهار داشت. بیمار منتقل شد بعد. او ادعا می کند که شرایط زندان بودند-مانند با یک تکه نان و شیر برای صبحانه. او نسخه مورد مناقشه توسط مقامات بیمارستان که اشاره به ستایش بالا برای امکانات.

هر چه بود حقیقت داستان مقامات می تواند حداقل نگاه به شکایات مردم است. حتی اگر این ممکن است به غلط به عنوان آنها ادعا می کنند وجود دارد باید در ادامه تلاش برای بهبود تجربه برای مردم است. اگر غربالگری است که مصرف بسیار طولانی ما می توانید ببینید که چگونه بهترین برای کاهش آن. حداقل یک شروع به تلاش برای قطع یک یا دو ساعت.

ادامه تلاش ها برای مجلل مراقبت از نظر بهداشت و خدمات در این مراکز باید هدف.

در حالی که یکی قطعا درک چالشهای بزرگ ما در بیمارستان ها و در واقع کل سیستم رو زمانی که می آید به مراقبت های پزشکی در یک زمان مثل این اولیه بهداشتی باید در اولویت مطلق به طوری که مردم در حال قرار نیست و یا تهدید چشم انداز ماندن وجود دارد.

یک محیط تمیز, صاف, فرآیندهای مواد غذایی خوب است اما بیشتر از همه پاکیزگی و در نظر گرفتن راه رفتن است. اگر این اتفاق در دولت ما امکانات و قدرت بیشتر به آن است. اگر نه, سپس اجازه دهید ما قرار داده است که در جای خود حق دور.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>