آمریکایی, خواننده و بازیگر, Aaron Tveit تست مثبت برای Coronavirus


آمریکایی, خواننده و بازیگر, Aaron Tveit گرفته است به خود Instagram حساب و نشان خود را به تمام طرفداران و پیروان که آزمایش مثبت برای Coronavirus و آن است که واقعا دلخراش!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Aaron Tveit

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Aaron Tveit

آمریکایی, خواننده و بازیگر, Aaron Tveit گرفته است به خود Instagram حساب و نشان خود را به تمام طرفداران و پیروان که آزمایش مثبت برای Coronavirus و آن است که واقعا دلخراش! همچنین دلخراش برای دیدن است که با وجود در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی افراد مشهور و حتی عادی هستند که با این ویروس آلوده. این یک پست طولانی که بازیگر و خواننده به اشتراک گذاشته شده در Instagram ارسال و او به اشتراک گذاشته یک عکس از حیوان خانگی خود را برای بیان افکار خود را.

او گفت که او تا به شده است آزمایش مثبت شده است و در قرنطینه پس از خود را نشان می دهد برادوی تعطیل در مارس 12. او همچنین گفت که او احساس بسیار بهتر است. اما طرفداران خود را نیاز دارید نگران نباشید که او رفت و به نوشتن که علائم بسیار خفیف و او نظر خود را بسیار خوش شانس است که برای. او گفت که او مورد آزمایش قرار گرفت دوشنبه گذشته.

یک نگاهی به پست حق در اینجا:

 

 

 

مشاهده این پست در Instagram

سلام به همه. من فقط می خواستم برای به روز رسانی همه شما که من پیدا کردم که من تست کردم مثبت برای Covid-19. من شده است در قرنطینه پس از برادوی را نشان می دهد خاموش در پنجشنبه, آوریل 12th, و من احساس بسیار بهتر است. من خودم را بسیار خوش شانس است که من علائم شده اند بسیار خفیف – سرد مانند بدون تب – به عنوان بسیاری از در حال تجربه بسیار جدی تر علائم چرا که این ویروس بسیار خطرناک است. یکی از چیزهایی که من تجربه شده است از دست دادن طعم و بو است که من فکر می کنم یک نشانه بزرگ برای افرادی که در غیر این صورت مجانبی. من تست شد دوشنبه گذشته و فقط در پیدا کردن نتایج با این حال من شده اند با در نظر گرفتن این وضعیت بسیار جدی و حتی قبل از اینکه من مورد آزمایش قرار گرفت. من می خواهم همه بدانند که این می تواند بر هر کسی. و حتی اگر شما احساس بیمار و یا نشان دادن علائم شدید – لطفا توجه, سالم ماندن, سالم ماندن و من امیدوارم که برای دیدن هر کس در تئاتر دوباره به زودی. و من می خواستم به این پست با یک عکس از مایلی زیرا آنها با محبت تمام این زمان اضافی در صفحه اصلی خود را با انسان!

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط A R O N T V E I T (@aarontveit) onMar 23, 2020 در 7:46am PDT

ما فقط امیدواریم که او می شود به خوبی و به زودی می آید در این مرحله به عنوان به زودی به عنوان جهان عاری از چنگال تاج.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>