آمازون نخست چهار عکس های بیشتر لطفا فصل 2 برای انتشار در مارس 17

آمازون نخست چهار عکس های بیشتر لطفا فصل 2 برای انتشار در مارس 17 – سرگرمی

انتشار: Mar 20, 2020, 18:16 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

اول فصل هم فوق العاده هست و فصل دوم است که به شدت در انتظار توسط طرفداران.

“چهار عکس های بیشتر لطفا!” یک مجموعه تلویزیونی است که به دست آورده شهرت عظیم در میان مخاطبان. نشان می دهد ساخته شده است در دسترس برای جریان در آمازون نخست تصویری است و یکی از معروف ترین هند نشان می دهد که در سیستم عامل های دیجیتال. این سری است که آمازون نخست تصویری اولین زنان شخصیت هندی سری و سازندگان باید در نهایت اعلام کرد که نشان می دهد تاریخ راه اندازی آن, فصل دوم, پس از موفقیت عظیم از فصل اول.

این تریلر نشان می دهد منتشر خواهد شد در 31 مارس سال 2020 و نشان خواهد بود راه اندازی شده در 17 مارس, و بله, هیجان واقعی با اعلام ساخت روز ما! این نمایش حول محور چهار unapologetically ناقص زنان به عنوان آنها به زندگی می کنند, عشق, اشتباه است. آن مذاکرات در مورد چهار زن از طریق ضخیم و نازک در زندگی هنوز موفق به نگه داشتن هر یک از دیگر قدرت.

های او هیجان, Kriti Kulhari سهام “مفهوم آمازون اصلی چهار عکس های بیشتر لطفا! مجذوب من از روز اول از یادگیری در مورد نشان می دهد و از آن به عنوان جای شگفتی نیست که من هیجان دو برابر زمانی که ما شروع به شلیک از فصل 2. شخصا 2019 شده است یک نقطه عطف برای من شروع با موفقیت فوق العاده از چهار عکس های بیشتر لطفا! و پس از آن که بخشی از برخی از بزرگترین فیلم سال است. من باور دارم که هر بیننده را ببینید کمی از خود را در هر یک از شخصیت و من واقعا امیدوارم که آنها را دوست دارم فصل دوم تا آنجا که آنها برای اولین بار.”

پرتاب نور بیشتر بر روی شخصیت بنی J بیان “-گفت: من این چند بار قبل از, و می خواهم به تکرار آن احساس دارای نعمت غیر مترقبه برای من بود که من با نزدیک شدن به بازی Umang. نه به این دلیل که او میل به وزنه اما به دلیل سفر او داستان و این اعتقاد راسخ که با او می کند همه چیز در زندگی او است. ریشه کنی خودش از خانه بودن در عشق که او خود. بیشتر وقت من به بازی و Umang بیشتر به طور کامل من قادر به درک و ایجاد او. آن را غیر معمول و کاملا سرد یک تجربه برای من – که قادر به بازی همان شخصیت به صورت فصل به فصل در یک بروید, آن را سخت به توضیح دهد اما من فکر می کنم زمانی که مردم به تماشای آنها می توانید آن را.”

Manvi Gagroo همچنین می افزاید: “زندگی می آید به یک دایره کامل که همه ما را به راه اندازی فصل دوم آمازون اصلی چهار عکس های بیشتر لطفا! این نشان می دهد به خصوص Siddhi بسیار نزدیک به قلب من بعد از تیراندازی به دو فصل, من در حال حاضر می تواند درک Siddhi پاتل بهتر است و به همین دلیل او می کند که او چه می کند نشان می دهد. او یک relatable الهام بخش در هر زمان او می شود او را به ضعف او بزرگترین نقاط قوت. چهار عکس های بیشتر لطفا فصل 2 ما است کار عشق و حال خاصی است که آن را خواهد دریافت مقدار زیادی از عشق از مخاطبان ما.”

آوردن بیشتر Sayani gupta سهام “فصل دوم آمازون اصلی چهار عکس های بیشتر لطفا! احساس می کند هیچ چیز کمتر از آینده را در یک محیط آشنا و تلاش برای انجام کاری حتی بزرگتر و بهتر و عمیق تر از فصل اول. وجود دارد یک جذابیت ویژه ای در reuniting و همکاری با همان باند از شرکت های بازیگران, سازان, سازندگان.اول فصل بود بی نهایت موفق و دریافت بی سابقه ای عشق از طرفداران. واقعا فراتر از رویاهای که جلو قانون خم نشان می دهد مانند چهار عکس های بیشتر لطفا! را خیلی دوست دارم و شوق از طرفداران از سراسر هیئت مدیره از تمام نقاط کشور و نقاط مختلف جهان و از همه گروه های سنی و جنسیتی. آن را نیز پیشی گرفته و تمام مفاهیم از پیش درک است که نشان می دهد ساخته شده توسط زنان خواهد بود در مورد مرد – ضربه. هر یک از شخصیت تا به حال چیزی است که مردم می تواند به ارتباط و اتصال با. زیبایی از چهار عکس های بیشتر لطفا! این است که این جشن 4 زنانی که خیلی متفاوت هستند و نه تنها در راه نگاه کمی نیز شخصیت خود را. زنان در نمایش ناقص هستند اما آنها به طور کامل آن را خود. نشان می دهد همچنین تجلیل از زنان با آژانس است که نیاز به ساعت. که هر دختر وجود دارد باید حق انتخاب زندگی خود را در دوره مورد حمایت آموزش و پرورش و تلاش برای استقلال مالی. فصل دوم خواهد بود و دو بار به عنوان خاص است. شما ببینید این دختران با داشتن سرگرم کننده تر این دوستی رو به رشد عمیق تر و شدت در حال رشد قوی تر است اما همچنین آنها را به پذیرش خود قرار داده است. من نمی توانم صبر کنید برای طرفداران که نوشته شده اند که در روزمره برای فصل دوم به تماشای نشان می دهد!”

اول فصل هم فوق العاده هست و فصل دوم است که به شدت در انتظار توسط طرفداران.

خوشبختانه ما اکنون می دانیم که این تریلر تاریخ انتشار نشان می دهد که 31 مارس سال 2020 که در آن ما خواهد شد برای دیدن یک نگاه اجمالی به آنچه در این مجموعه در فروشگاه برای ما. طرفداران و مخاطبان به طور یکسان باید صبر کنید تا 17th مارس سال 2020 برای انتشار فصل دوم نشان می دهد.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net