با بردن به یوتیوب، آمازون پرایم ویدئو ایندیا به مناسبت هندی دیواس به سبک میرزاپور به همه سلام کرد و این یک درمان برای هواداران است.

A still from the show, Mirzapur, Picture Courtesy/YouTube

هنوز هم از نشان می دهد ، میرزاپور ، تصویر حسن نیت ارائه میدهد / یوتیوب

به مناسبت دیواس هندی، آمازون پرایم ویدئو آرزوها را به بینندگان خود هر چند به سبک میرزاپور گسترش داده است! سرویس استریم ویدئویی منتشر کرده است که در آن به ما برخی از کلمات رایج هندی را که علی فاضل و ویکانت مسی ملقب به گودو و بابلو از میرزاپور صحبت می کنند، به همراه پانکاج تریپاتی و دیویندو شارما ملقب به کالین بهیا و مونا تریپاتی به ما آموزش می دهند.

از جمله این کلمات می توان به بهوکاال، کانتاپ، ویشود و باوال اشاره کرد. در حالی که این کلمات در اوتار پرادش رایج است، محبوبیت این کلمات فراتر از زمین دل هند رشد کرده و اکنون تقریباً در همه جا صحبت می شود. نگاهی به ویدیو درست در اینجا:

[محتوای جاسازی شده]

پس از یک انتظار طولانی نزدیک به دو سال، آمازون اورجینال سری میرزاپور با فصل دوم در ۳ مهر ۱۳۹۹ در حال بازگشت است. با فصل دوم، بوم میرزاپور بزرگتر می شود اما قوانین به همین شکل باقی می مانند! با بازیگران گروه ستاره ای شامل Pankaj Tripathi، علی فاضل ، دیویندو، شوتا تریپاتی شارما، راسیکا دوگال، هارشیتا شکر گاور، آمیت سیل، آنجوم شارما، شیبا چادها، مانو ریشی چادها و راجش تیمانگ که به سریال بسته بندی شده عمل بادند، برای سفر به دنیای شیک و در عین حال زنگ زده آماده می شوند، جایی که جرم و جنایت، مواد مخدر و حکومت خشونت و یکی نیاز به مبارزه برای زنده ماندن دارد.

عاقبت این نمایش همچنین ویجی وارما، پریانشو پاینیولی و ایشا تالوار را به نمایش خواهد داشت. سری آمازون اورجینال بسیار در انتظار توسط اکسل مدیا و انترتینمنت ایجاد و تولید شده است و به طور انحصاری در آمازون پرایم ویدئو در بیش از ۲۰۰ کشور و سرزمین در سراسر جهان راه اندازی خواهد شد.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار