آمازون نخست تصویری منتشر کرده است یک بازی سرگرم کننده پر از روکش از فصل یکی از چهار عکس های بیشتر لطفا

آمازون نخست تصویری منتشر کرده است یک بازی سرگرم کننده پر از روکش از فصل یکی از چهار عکس های بیشتر لطفا – سرگرمی

انتشار: May 07, 2020, 18:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

برای آنهایی که از دست رفته اول فصل نگران نباشید به سازندگان منتشر کرده اند یک روکش از فصل اول

تریلر فصل دوم آمازون نخست فیلم “چهار عکس های بیشتر لطفا” به تازگی منتشر شد و آن را بیشتر سرگرم کننده که در آن هر کاراکتر دریافت قبل و این بار داستان در استانبول و به نظر می رسد بسیار هیجان انگیز تر از یکی از اولین.

برای آنهایی که از دست رفته اول فصل نگران نباشید به سازندگان منتشر کرده اند یک روکش از فصل اول. این روکش پاسخ به تمام سوالات خود را چگونه و چه زمانی که و که در آن همه چیز اتفاق می افتد ؟ آنچه پیشرو بانوان سنگ جامد برای هر یک از دیگر ساخت پیوند نشکن.

اتمام ویدئو در حال حاضر:

این روکش شروع می شود از چگونه تمام چهار دختر شد ظروف سرباز یا مسافر و از طریق موضوعات مختلف و حوادث همه متصل در راه های مختلف. معایب شروع به ساخت آنها بهتر است و چگونه این زنان تا به حال خود را به بهترین انفجار در گوا و چگونه وجود دارد, عشق در هوا و چه پس از آن همه سرگرم کننده است که مبارزه با خود در جنگ و کج بیل زدن flawsome دختران serperated اما شکسته نمی شود ! این تصویری قطاری از تمام احساسات, عشق, درام, احساسات, و خیلی بیشتر !

در حالی که فصل اول از این نمایش به کارگردانی آنو منون از فصل دوم کارگردانی توسط Nupur Asthana.

ستارگان بازیگران این نمایش شامل Kirti Kulhari, Sayani گوپتا Maanvi Gagroo و بنی J پخش آگهی در خط مقدم است. ترکیبی از بازیگران است که قطعا یک قاتل یکی است و کمک می کند تا در ارائه به ما پیچیده بافته داستان خط آرامی.

تریلر راه اندازی شد به تازگی ایجاد شده کاملا هم بزنید در میان بینندگان مشتاقانه در انتظار انتشار فصل دوم در 17 مارس سال 2020 است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>