شگفت آور Lore: ‘عذاب ابدی’ سازندگان تایید هر شیطان شما در این بازی مبارزه به جهنم رفت برای کارشناسی به عنوان نوجوانان


Illustration for article titled Amazing Lore: ‘Doom Eternal’ Creators Confirm Every Demon You Fight In The Game Went To Hell For Masturbating As Teenagers

همه ما می دانیم 2016 را عذاب شد راه اندازی مجدد مورد علاقه خود را برای اقدام بدون توقف و در صورت ذوب gunplay اما زیر که سخت سطح ذخیره کردن هزاران نفر از جزئیات کوچک است که توسعه دهنده نرم افزار id رنجدیده به ایجاد یکی از مهمترین خوب تنظیم تیرانداز اول شخص تجربه تا کنون. اما حتی بیشتر هاردکور فن در حال رفتن به می شود شگفت زده شده توسط توسعه دهنده های اخیر نشان می دهد که هر شیطان شما را در مبارزه با عاقبت عذاب ابدی رفت به جهنم به صورت مصنوعی به عنوان یک نوجوان.

که حق است! نرم افزار id فقط تایید کرد که تمام hellspawn شما باید ذبح به منظور حفاظت از زمین در ابتدا محکوم به آتش جهنم برای تمام ابدیت برای pleasuring خود را به کاتالوگ مد و لطیف Cinemax پورنوگرافی در سال های شکل گیری خود را.

تبلیغات

“ما می دانیم که وجود دارد شده است گمانه زنی ها در مورد منشاء از نیروهای شیطانی در عذاببنابراین ما هیجان زده به تایید رسمی طرفداران نظریه که این بازی را آنتاگونیست داده شد خود را رنگ پریده اشکال به عنوان مجازات برای تحریک جنسی توسط یک راز ویکتوریا تبلیغات در حالی که آنها در خانه بیمار از مدرسه” سری مدیر هوگو مارتین گفت OGN اشاره کرد که آنتاگونیست مانند Arachnotron شده بود آغشته با شنیع عنکبوت مانند فرم برای ماندن تا دیر در کلاس هشتم برای تماشای درهم ادویه کانال در اتاق خواب خود را.

مارتین در ادامه به توجه داشته باشید که—در حالی که به هیچ وجه اشاره شده در-بازی—استودیو طراحی استادانه درست شده و جایگزین مبتنی بر backstories برای هر شیطانی دشمن است که شما را بکشند تاکید بر این که قوی تر از شیطان بیشتر آنها در برابر خدا گناه با ارتکاب گناه خود لذت. برای مثال او نشان داد که سه جهنم کشیش هر یک به طور جداگانه torrented کلاهبردار ویدئوها در خانواده به اشتراک گذاشته شده در کامپیوتر به عنوان 13 ساله قبل از دادن و به یک لوله جوراب.

“یکی از دشمنان ما بیشتر افتخار است که رهبر Maykrs خان Maykr که زمانی رتبه خود را در جهنم به صورت ارتکاب نهایی گناه با استفاده از یک وسیله ارتعاش و نوسان در حالی که fantasizing در مورد پیروز شدن از کلاس هندسه” او ادامه داد. “در واقع انگیزه اصلی برای این شخصیت ها حمله به زمین است تلاش برای slake خود را فاسد و شهوت خود آزاری جنسی-مطرح عکس.”

بنابراین وجود شما آن را دارند پارسه! با تشکر از استاد سرایان در بتسدا وجود دارد و حتی عمق بیشتر به کاوش در یکی از بزرگترین بازی ویدئویی فرانچایز از همه زمان. خوشحال قتل! 

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>