Amazing Collaboration: ناسا در حال همکاری با نینتندو به یاد بگیرند که چگونه آنها ‘?’ بلوک در ‘ماریو’ ها به صورت شناور در هوا


Illustration for article titled Amazing Collaboration: NASA Is Working With Nintendo To Learn How They Got The ‘?’ Blocks In ‘Mario’ Games To Float In The Air

دعوت از همه طرفداران نینتندو! دو تا از چیزهای مورد علاقه ما در جهان ناسا و ماریو حق رای دادن هستند که با هم در یک همکاری عمده. ناسا تایید کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر که با آنها کار کرده ام با نینتندو برای سال ها به یاد بگیرند که چگونه به معروف علامت سوال بلوک از ماریو وارنر بازی به شناور در هوا.

این تحقیقات می تواند فقط مرتب کردن بر اساس دستیابی به موفقیت بزرگ است که تبدیل به سفر به فضا و بازی fandom برای همیشه لطفا برای!

تبلیغات

همیشه پس از انتشار ماریو وارنر در سال 1983 آن را به یک رمز و راز به پارسه در همه جا چگونه علامت سوال بلوک های شناور در هوا در آسمان سرپیچی از نیوتنی و Einsteinian قوانین گرانش. بنابراین ما ضمن تشکر از ما ستاره خوش شانس است که نینتندو شجاعانه رسیده به واشنگتن مبتنی بر فضای سازمان برای کمک به آنها را مطالعه و راز از این که چگونه این بلوک ها به حالت تعلیق چند پا از زمین بدون هیچ گونه قابل مشاهده سیستم نیروی محرکه. واقعا زیبا را ببینید, این دو غول از زمینه های مربوطه خود را با هم برای بهبود بشریت و gamerdom!

پیامدهای آنچه ناسا می توانید با این فناوری شگفت انگیز هستند. به وضوح آجر مبتنی بر شی شناور برای ساعت ها در پایان است که یک شاهکار مهندسی با مفاهیم علمی در اطراف قوانین حرکت است که می تواند تغییر این دوره از بشریت است. این که آیا آن را امن تر و سریع تر سفر به مریخ و یا به سادگی یک تجدید درک درستی از فیزیک حاکم بر جهان ما قدرت مهار با درک علامت سوال بلوک می تواند امکان مرتب کردن بر اساس است که پروژه های ناسا و تصویری پارسه تنها از خواب.

بنابراین اجازه دهید به یک thumbs-up به نینتندو برای پایان دادن به چندین دهه از شرکت های بزرگ پنهان کاری و به دور از عمده مزیت رقابتی فقط به کمک فوق العاده سازمان ناسا. و امیدوارم آنها می تواند به نفع بازگشت و تدریس نینتندو مرموز اسرار چگونه به ساخت یک برنامه کاربردی آنلاین زیرساخت ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im