Amanda Seyfried امیدوار به انجام یکی دیگر از ماما میا! فیلم

Amanda Seyfried امیدوار به انجام یکی دیگر از ماما میا! فیلم – سرگرمی

انتشار: Jun 23, 2020, 14:17 IST | سرپرستان | لس آنجلس

Amanda Seyfried می گوید: او است که خوش بینانه در مورد بازگشت یک سوم ماما میا! فیلم

Actress Amanda Seyfried می گوید: او است که خوش بینانه در مورد بازگشت یک سوم “ماما میا!” فيلم است. او در بخشی از سال 2008 انتشار “ماما میا!”, و آن 2018 عاقبت “ماما میا! Here We Go Again”. Seyfried گفت که او را فراموش سوم فیلم “در یک ضربان قلب’ در مصاحبه با برخورد به گزارش dailymail.co.انگلستان.

“گوش هر فرد در این فیلم می گویند بله در یک ضربان قلب از آنجا که ما می خواهم به اویختن با یکدیگر,” او گفت:. “این چیزی است که ما صحبت در مورد آخرین باری بود که ما همیشه فکر می کنم که ما می خواهم تا پایان در اینجا دوباره بر روی یک جزیره در کرواسی است ؟ بنابراین آره ای کاش می شد یک “ماما میا 3′,” او اضافه شده است.

او نگران است که وجود دارد ممکن است به اندازه کافی موسیقی جدید مواد استفاده کنید حتی اگر آنها قفل یک اسکریپت خوب و اعضای بازیگران بازگشته است. “من به شما بگویم آنچه که — من آن را گفته ام و قبل از من دوباره آن را می گویند و من امیدوارم که من اشتباه می کنم دوباره. من فکر نمی کنم به اندازه کافی وجود دارد ABBA آهنگ ها را به یک سوم فیلم.ما می خواهم به استفاده از فوق العاده سپاهی دوباره و ما می خواهم به استفاده از Mamma Mia دوباره و مجبور به استفاده از آنها را در راه های مختلف,” او گفت:.

Seyfried احساس “ماما میا! Here We Go Again” یک موفقیت بود با منتقدان که فیلم اصلی تنها در سینماهای.

“مثل اول داستان تا به حال به بازی این مرحله نشان می دهد. پس از آن بود که آنها به نوعی گیر. با داستان دوم آن می تواند هر چیزی بوده است. داشتن مریل شخصیت مرگ به نوعی به ما بسیاری از خوب داستان. این نوع یک نابغه ایده از آنجا که شما هستید نه ما نمی خواهیم او را از دست بدهند. اما در همان زمان به نگاهی به آنچه شما می توانید انجام دهید شما می توانید به عقب برگردید. و لیلی جیمز می توانید بازی بازی های جوان, Meryl. آن را فقط کامل است. آن را به خوبی نوشته شده است,” او توضیح داد.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net