Anushka در مخفیانه بستن گره: آیا گسترش شایعات در مورد عروسی من

Anushka در مخفیانه بستن گره: آیا گسترش شایعات در مورد عروسی – سرگرمی

انتشار: May 23, 2020, 16:50 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

گزارش ها حاکی است که Mynaa بازیگر anushka حال کردم hitched با بمبئی مبتنی بر پسر Bhavninder سینگ. این بازیگر در حال حاضر را تکذیب کرد این خبر.

Amala Paul; Paul with Bhavninder Singh

Anushka; Paul با Bhavninder سینگ

به تازگی وجود دارد که اخبار Mynaa بازیگر anushka ازدواج کرده بود به Mumbai-بر اساس خواننده پسر Bhavninder سینگ در یک مراسم خصوصی. بازیگر است, اما به طور کامل رد کرده و این بیت از اخبار.

با توجه به گزارش در Pinkvilla, Amala Paul, در مصاحبه با یک تلوگو پورتال صحبت از عکس های عروسی که تا به حال رفته ویروسی آنلاین. او گفت: “عروسی من برخی از زمان بیشتر اتفاق می افتد. من در حال حاضر مشغول فیلم. هنگامی که آنها انجام می شود, من اعلام خواهد شد در مورد عروسی من. من صحبت در مورد عشق من. بنابراین من خواهد صحبت در مورد عروسی من بیش از حد. بنابراین تا آن را گسترش شایعات در مراسم عروسی. من اعلام خواهد کرد آن را هنگامی که زمان می آید.”

این همه زمانی آغاز شد که Bhavninder سینگ به اشتراک گذاشته شده عکس ها در Instagram که پس از آن توسط Amala را فن صفحات. سینگ حذف آن, عکس, بلافاصله, اما آنها در حال حاضر رفته ویروسی. چک کردن آنها را در زیر:

Amala Paul, شناخته شده برای فیلم هایی مانند Mynaa, Thalaivaa, میلی, Amma Kanakku, Thiruttu Payale 2 و بسیاری دیگر Amala خواهد بود به تصویر کشیدن یک ستاره در حالی که Tahir Raj Bhasin بازی خواهد کرد به بالا و آمدن فیلمساز در Mahesh Bhatt دیجیتال ارائه شده است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de