الان Border: IPL نباید مقدم بر T20 جام جهانی

الان Border: IPL نباید مقدم بر T20 جام جهانی – ورزشی

به روز شده: مه 23, 2020, 11:57 IST | PTI | ملبورن

جهان بازی باید مقدم بر محلی رقابت است.

Allan Border

الان مرز

IPL است که فقط “پول گرفتن” و نمی تواند اجازه را مقدم بر این سال T20 جام جهانی گفت: سابق استرالیا کاپیتان الان مرز. حدس و گمان وجود دارد که 13th, IPL است که به طور نامحدود به حالت تعلیق در آمد با توجه به COVID-19 همه گیر ممکن است انجام شود در ماه اکتبر-نوامبر اگر T20 جام جهانی در استرالیا به تعویق افتاد. “(من) راضی نیست که. جهان بازی باید مقدم بر محلی رقابت است. پس جهان T20 در صورتی که نمی توانید پیش بروید من فکر نمی کنم IPL می توانید پیش بروید. من سوال است که تصمیم گیری — آن را فقط در پول گرفتن آن نیست که یک ؟ ” او گفت: در ABC جایگاه کافه رادیو برنامه.

“جهان T20 باید در اولویت است. خانه تخته باید بازیکنان خود را برای رفتن به لیگ صورتی که مورد است.” استرالیا پت کامینز با یک معامله از AUD 3.17 میلیون (INR 15.50 کرور) است که بالاترین پرداخت غیر هندی بازیکن در لیگ. امثال Glenn Maxwell, David warner همه قراردادهای پر سود با مربوطه franchises.

مرز می داند که هند را یک بار می گویند در جهان کریکت پس از آنها کمک سهم در ICC درآمد اما گفت اگر IPL طول می کشد مقدم بر T20 جام جهانی آن خواهد بود “پایین رفتن مسیر اشتباه.” “خواهد بود که فقط بسته گیت, شما می دانید, هند, در حال اجرا بازی. آنها بسیار نزدیک به آن در حال حاضر, اما من فرض کنید اگر شما مسئول 80 درصد از جهانی (کریکت) درآمد شما در حال رفتن به یک نمایشگاه می گویند در چه می رود بر من که” او گفت:.

“اما من فکر می کنم جهان بازی نمی توانید اجازه می دهد که به اتفاق می افتد. من فکر نمی کنم شما می توانید به هند جانشین چه بین المللی بازی کرده است در محل. خواهد بود که رفتن مسیر اشتباه.” ICC Cricket کمیته پیشنهاد ممنوعیت استفاده از بزاق بر روی توپ با توجه به خطر COVID-19 گسترش یافته است. مرز گفت: مسئولین باید اجازه می دهد تا استفاده از مواد مصنوعی به درخشش در توپ.

“آنها خواهد شد و بدیهی است که باید به استراحت قوانین بیش از پرداخت کریکت توپ با برخی از مرتب کردن بر اساس ماده دیگر از عرق و یا بزاق” 64 ساله گفت. “آیا شما مجاز به خراش آن و یا قرار دادن بزاق به درخشش آن در یک طرف و یا چیدن درز ¿ همیشه وجود دارد چیزی در مورد کریکت توپ نیست وجود دارد ؟

“…این پرتاب کردم قادر به انجام کاری با توپ کریکت نه فقط اجازه دهید توپ به طوری که ضربه می تواند سر و صدا آن را در همه جا. آنها قادر به درخشش توپ را امتحان کنید و عصاره برخی از نوسان آن نوع از چیزی.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de