همه سلامت کارگران شایسته به کار با عزت

همه سلامت کارگران شایسته به کار با عزت – اخبار

انتشار: May 24, 2020, 04:56 IST | سرمقاله | بمبئی

تعداد زیادی از خصوصی پزشکان باید تعطیل درمانگاه خود را ادعا آنها هیچ تجهیزات حفاظتی و در معرض خطر هستند به عنوان خانواده خود را اگر آنها همچنان به دیدن بیماران

این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) گفته نمی پرداخت صورتحساب برق خود را برای داروخانه در Kandivli شرق با توجه به آن اتصال آن قطع شد. SRA ساختمان در آن قرار دارد در داده داروخانه اتصال به دلایل بشر دوستانه اما باید گفت که آنها از ترس برخی از اقدام یک گزارش اعلام شده در این مقاله است.

دکتر در درمانگاه شاهد حداقل 200 نفر در روز به دلیل عجله در میان Coronavirus بیماری همه گیر. تعداد زیادی از خصوصی پزشکان باید تعطیل درمانگاه خود را ادعا آنها هیچ تجهیزات حفاظتی و در معرض خطر هستند به عنوان خانواده خود را اگر آنها همچنان به دیدن بیماران. این منجر به نگرانی مردم ازدحام چند گزینه های در دسترس. مقامات در حال گفتن پزشکان برای حفظ درمانگاه خود را باز کنید اما نه هر پزشک است که مایل به انجام این کار با توجه به عامل خطر بالا.

با توجه به تلاش مثل این بار مدنی مقامات باید شده اند بسیار سریع در مورد پرداخت صورتحساب و حصول اطمینان از داروخانه توابع بی وقفه. حتی بدون یک بحران غیر قابل توضیح است و نابخشودنی است که قبوض برق پرداخت نشده باقی می ماند برای یک مهم و ضروری خدمات.

یکی تنها می تواند لبخند طنز. از یک طرف همه درست صداهای ساخته شده است و ابراز احساسات در مورد حفاظت از سلامت کارگران در خط مقدم این مبارزه است. آنها باید محافظت شود و ما به طور کامل تایید آن است. در واقع سختگیرانه مجازات برای حملات بر سلامت کارگران باید گسترش راه فراتر از این زمان است و ما باید خیلی زود پایان خود.

از سوی دیگر چرا باید یک درمانگاه و بهداشت رنج می برند به دلیل عدم پرداخت صورتحساب ؟ این گیج کننده به حداقل می گویند. همه پزشکان در خط مقدم کارگران و هر درمانگاه یک بخش حیاتی از سلامت اکوسیستم بنابراین لازم است در این زمان. پرداخت و اجازه می دهد آنها را به تابع بدون استرس و با عزت.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>