تمام 16 موقت بیمارستان در coronavirus-آمار ووهان بسته

تمام 16 موقت بیمارستان در coronavirus-آمار ووهان بسته شد – اخبار

انتشار: Mar 10, سال 2020, 17:25 IST | ANI | ووهان

موقت بیمارستان که تبدیل شد از هاربین Hongshan ورزشگاه آغاز عملیات در فوریه 5

This aerial photo shows an almost empty street in Wuhan in China's central Hubei province

این عکس های هوایی نشان می دهد تقریبا خالی, خیابان, در ووهان در چین هوبئی استان مرکزی

ووهان: آخرین موقت دو بيمارستان شهر ووهان مرکز از شیوع کروناویروس در مرکزی چین هوبئی استان تعطیل شد, روز سه شنبه, به مناسبت بسته شدن تمام 16 موقت بیمارستان در شهرستان.

نهایی دسته ای از 49 نفر راه می رفت از هاربین موقت بیمارستان در 3:30 ب. ظ روز سهشنبه (به وقت محلی).

موقت بیمارستان که تبدیل شد از هاربین Hongshan ورزشگاه آغاز عملیات در فوریه 5. با 784 تخت آن را دریافت در مجموع 1,124 بیماران و دیدم 833 بیماران مرخص شده و 291 بیماران منتقل شده به بیمارستان های دیگر.

یکی دیگر از موقت که در بيمارستان افتتاح شد در این نزدیکی هست در 14 فوریه نیز تعطیل بعد از ظهر سه شنبه پس از 26 روز از عملیات. های سنتی طب چینی درمان موقت بیمارستان در ووهان را Jiangxia منطقه تبدیل شد از یک مرکز ورزشی. آن را دریافت در مجموع 564 بیماران 392 از آنها مرخص شدهاند پس از بهبودی. برای درمان بیماران با علائم خفیف و منزوی کردن منبع عفونت ووهان تبدیل مکانهای عمومی مانند مراکز نمایشگاه و سالن ها به 16 موقت بیمارستان.

وانگ چن معاون رئيس جمهور از آکادمی چینی از مهندسی و رئیس جمهور از آکادمی چینی علوم پزشکی گفت که موقت بیمارستان ها ایجاد شد با استفاده از حداقل اجتماعی منابع و ساده ترین سالن به گسترش ظرفیت درمان و اعتراف بیماران بیشتر در یک زمان کوتاه است. ژانگ بلی یک محقق چینی آکادمی فنی و مهندسی گفت که بسته شدن از تمام موقت بیمارستان ها در ووهان نشان می دهد که این بیمارستان به پایان رسید وظایف تاریخی خود در مبارزه با کروناویروس. 16 موقت بیمارستان ها در ووهان را دریافت کرده اند در مجموع 13,000 بیماران و همچنین نقش موثری ژانگ اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de