Alia Bhatt, Parineeti Chopra, مشاهیر دیگر ماندن در خانه در میان Janata مقررات منع رفت و آمد

Alia Bhatt, Parineeti Chopra, مشاهیر دیگر ماندن در خانه در میان Janata حکومت نظامی – سرگرمی

به روز شده: Apr 22, 2020, 14:06 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ساخت Instafam رفتن awww, بازیگر, Alia Bhatt مشترک عکاسی از خانه او با پوشیدن یک پاندا ناز-نسخه قابل چاپ شب کت و شلوار و خواسته مردم برای ایمن ماندن. وجود دارد بسیاری از کسانی که خواسته همه ما به ماندن در خانه با توجه به Janata حکومت نظامی!

Alia Bhatt and Parineeti Chopra

Alia Bhatt و Parineeti Chopra

با Janata مقررات منع رفت و آمد اعمال شده در کشور بالیوود مشهور در حال ساخت مطمئن شوید که به صرف روز در خانه و اصرار دیگران به انجام این کار.

ساخت Instafam رفتن ‘awww,’ بازیگر Alia Bhatt مشترک عکاسی از خانه او با پوشیدن یک پاندا ناز-نسخه قابل چاپ شب کت و شلوار و خواسته مردم برای ایمن ماندن.

“ماندن در خانه و … را selfies کمی باعث غرور صدمه دیده است هرگز هیچ کس” Bhatt نوشت: در عنوان ،

نگاهی به حق در اینجا:

در تلاش برای بالا بردن آگاهی و سرگرم کننده با همسر خود Genelia Deshmukh, بازیگر Riteish Deshmukh استفاده از رسانه Infinite.

این بازیگر همراه با ستاره خود را همسر Infinite تصویری که در آنها دیده می شود درخواست مردم برای ماندن در خانه.

“Ghar پر rahiye, swasth rahiye” گفت: Deshmukh در این ویدئو در حالی که Genelia شرح زیر است با “هند دعوا تاج.” سازمان دیده بان آن را در اینجا:

بازیگر Parineeti Chopra همچنین در زمان به Instagram به اشتراک گذاشته و یک عکس از بالکن از بمبئی ایران واقع در خانه.

“خانه امید همه این است که نگه داشتن خود را امن و سالم … #آرامش #آرام #StayAtHome,” چوپرا نوشت: در عنوان:

بازیگر Aditi Rao Hydari همچنین از مردم خواست ‘درمان جهان با ماندن در خانه شده و او را selfie قتل بدون آرایش کنید.

“#HealTheWorld همیشه وجود دارد یک پوشش نقره ای… همیشه. جهان شفا است. همه ما نزدیک تر با وجود فاصله… در مهربانی در مراقبت در مسئولیت اولویت های ما و مهمتر از همه در عشق ما ، ” ‘وزیر’ بازیگر زیر نویس خود را ارسال.

او همچنین جزئیات در مورد ‘Janta حکومت نظامی” در عنوان به عنوان او نوشت: “ما در این کار با هم انجام همه ما می توانیم برای محافظت از ما یک خانواده بزرگ است.#StaySafe #StayHome #JantaCurfew 22.03.2020, 7:00am می باشد-9:00pm.”

نارندرا نخست وزیر روز یکشنبه از مردم خواست تا بخشی از Janata امروز مقررات منع رفت و آمد و گفت که آن را به اضافه کردن قدرت فوق العاده ای برای مبارزه با COVID-19 تهدید.

سلمان خان به حال سبک خود را به درخواست تجدید نظر به طرفداران خود که این نه یک روز تعطیل عمومی است اما یک وضعیت جدی است و ما باید به ماندن در داخل آیا شما با دیدن این؟:

آمیتا باچان توییتی که او باید در خانه بمانند و از 7 صبح تا 9 ساعت اما کف زدن از خود در بالکن 5 بعد از ظهر. نگاهی به حق در اینجا:

تا کنون وجود داشته است 341 موارد مثبت coronavirus در کشور با توجه به شورای تحقیقات پزشکی هند.

Deepika Padukone همچنین پشتیبانی از این ابتکار نارندرا و توییتی این:

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>