Alia Bhatt طرح های او با عزیز Zindagi مدیر هنری

Alia Bhatt طرح های او با عزیز Zindagi مدیر هنری – سرگرمی

به روز شده: مارس 22, 2020, 11:30 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ما رو دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به Alia Bhatt دفتر فضایی است که او به تازگی خریداری شده انجام می شود توسط دوست او را و عزیز Zindagi مدیر هنری Rupin Suchak.

Picture courtesy/Alia Bhatt's Instagram account

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Alia Bhatt را Instagram account

Alia Bhatt یکی از بازیگران بالیوود و ثابت شده است که استعداد او را بارها و بارها. ما رو دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به او فضای اداری است که او به تازگی خریداری شده انجام می شود توسط دوست او را و عزیز Zindagi مدیر هنری Rupin Suchak با توجه به این بازیگر زیبایی شناسی. دیدن 2,800 فوت مربع. فضای اداری Rupin تا به حال یک چشم انداز از چه جایی باید مانند نگاه کنند و بلافاصله آمد تا با یک برنامه ریزی آن را به نوبه خود در اطراف.

Alia Bhatt office
Alia Bhatt ازfice در بمبئی. عکس حسن نیت ارائه میدهد/روابط عمومی

جمله دارای یک طعم پیچیده و Rupin ساخته شده است که زنده را از طریق فضای اداری. چند تا دمدمی و در عین حال درجه یک امکانات. وجود دارد بزرگه 12 فوت عمق تصویر پنجره اجرا می شود که در کل گردشگاه و قابل توجه ترین ویژگی در مورد فضا. این قابلیت اجازه می دهد تا مقدار زیادی از نور طبیعی که به نوبه خود می آید از اتاق نشیمن.

صحبت کردن در مورد طراحی آلیا دفتر Rupin گفت: “حتی اگر در زمان اعدام 4 ماه آن همه ارزش صبر کنید. جمله دوست دارد به درگیر در هر تصمیم گیری و به دلیل شلیک برنامه وجود دارد ما مجبور به صبر برای به تصویب و تایید برخی از طرح ها و سازه ها. من هنوز هم به یاد داشته باشید چیزهای خاص در مورد چگونه او می خواهد بعضی چیزها اما او یک خط مختصر بود که این محل باید بسیار خوشحال-به-خوش شانس احساس می کنم با غیر متعارف و هنر گرافیک در اطراف گوشه. بنابراین ما اضافه شده است بسیاری از پالت رنگ به فضا که تا به حال خاموش و خنثی پایه. طبقه بالش چرم poufs و صندلی های راحت قطعا اضافه کردن به دنج اتمسفر boho داخلی. این فضای اداری در یک راه این بود که یک فرصت بزرگ را برای او به بیان عشق خود را از هنر و طراحی است.”

Alia Bhatt office

Alia Bhatt که هیجان زده است دیدن او در اتاق را یک چرخش کامل گفت: “Rupin کردم پالس از آنچه که من می خواستم برای انجام این کار با من. او مختصر نقطه و بدون زحمت. فضا در حال حاضر در یک فرمت از شخصیت من این است که دقیقا چگونه من تا به حال پیش بینی شده. او ساخته شده است که به جای نگاه وسيع تر شامل یک عنصر یا دو شکستن یکنواختی در عین حال به آن یک پوشش از آرامش و cosiness.”

آلیا در نظر دارد برای برگزاری جلسات خود و به ویژه اسکریپت در خوانش خود را با نام تجاری جدید و دمدمی فضای اداری یک بار این مستند به پایان می رسد.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de