Alexx ONell دیده می شود بعد در کنار Sushmita Sen در بسیار پیش بینی سری Aarya

Alexx ONell دیده می شود بعد در کنار Sushmita Sen در بسیار پیش بینی سری Aarya – سرگرمی

انتشار: Jun 10, سال 2020, 19:23 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بازیگر-نوازنده Alexx ONell هیجان زده در مورد نسخه آتی از جدید نشان می دهد Aarya که ستاره او را همراه با Sushmita Sen

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

بازیگر/نوازنده Alexx ONell که به تازگی عرضه اولیه اش در موسیقی با ‘هنوز هم در ذهن من – Feat. Shama Sikander’ هیجان زده در مورد نسخه آتی از Hotstar ویژه جدید نشان می دهد ‘Aarya’ که ستاره او را همراه با بازیگران فوق العاده بازیگران از جمله یکی و تنها Sushmita بهداشت ، در هسته هیجان خود را این واقعیت است که داغ بر روی پاشنه از پاسخ او دریافت به هنوز هم در ذهن من نقش خود را در Aarya است که از “یک نوازنده اتصال هم من بازیگری و موسیقی برای اولین بار”!

Alexx می افزاید: “نقش باب ویلسون است تعجب عنصر از مجموعه و در قسمت آخر شما ببینید این شخصیت فریبنده تبدیل به طور کامل شدن در میان اکثر بخش جدایی ناپذیر از این داستان گیج.”

او در ادامه می افزاید: “در حالی که Aarya است که در واقع یک جرم و جنایت, درام, آن را نیز یک سفر موسیقی یک شبکه پیچیده از جرم و خانواده, و بالاتر از همه عشق داستان است. وجود دارد خیلی بیشتر به این سری از را می توان جا به یک تریلر و من فکر می کنم کسانی که در انتظار یک سرراست روایت غافلگیر خواهد شد به تجربه هیچ چیز کمتر از پیچیده ساخته شاهکار است.”

او ادامه می دهد: “این نقش یک رویا به حقیقت می پیوندند و من همیشه سپاسگزار به رم Madhvani, Abhimanyu ری, ریخته گری و مدیریت در Metta استعداد برای ساخت آن اتفاق می افتد.

در حالی که او در انتظار باب بزرگ آشکار در Aarya, Alexx در حال حاضر در حال آماده سازی برای انتشار دوم خود را تنها با عنوان “TwentyDays’. آن موزیک ویدیو یک بار دیگر از ویژگی های شناخته شده, بازیگر Shama Sikander او در توصیف این آهنگ و ویدئو به عنوان “انتزاعی, عاشقانه و بی ریا… مناسب برای فصل باران های موسمی”.

Alexx که دیده شده است در بیش از 30 فیلم و سریال پوشا بیش از یک دهه (از جمله Main Aur چارلز بذله گو و در داخل لبه) به نظر می رسد به جلو به نیست عمده حرکت تصویر منتشر شده به عنوان به زودی به عنوان تئاتر باز است. آنها عبارتند از خیلی انتظار Roohi Afza سومی با Rajkumar رائو (همچنین بازیگران Janhvi کاپور و Varun شارما) و Golondaaj با غرب بنگال سوپراستار Dev Adhikari.

Hotstar ویژه ارائه Aarya بازیگران Alexx ONell و کارگردان Ram Madhwani قرار است به آمار دیزنی+ Hotstar VIP در 19 ژوئن سال 2020 است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de