Alexx O’Nell می آموزد زبان سانسکریت برای Hotstar ویژه Aarya

Alexx O’Nell می آموزد زبان سانسکریت برای Hotstar ویژه Aarya – سرگرمی

به روز شده: Jun 20, 2020, 08:07 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

برای کمک به Alexx آماده شدن برای نقش باب ویلسون, Aarya مدیر Ram Madhvani در واقع استعداد او نیست 1 اما 3 نسخه از باگاواد گیتا.

Alex O'Nell/picture courtesy: PR

Alex O’Nell/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

درخواست او در مورد سری جدید Aarya و اهمیت باگاواد گیتا برجسته در آن است به اندازه کافی به بازیگر آمریکایی & نوازنده Alexx O’Nell به پوزخند و تلاوت یک زن و شوهر از باب ویلسون مورد علاقه سانسکریت Shlokas از حافظه است. و اگر از شما خواسته شد شاید او حتی به شما توضیح معانی آنها!

این که آیا آن را به زبان انگلیسی یا Hindi Tamil یا پرتغالی اجرای برنامه در زبان های مختلف است که هیچ چیز جدید برای بازیگر. و نه آن را یک روند تنظیم برای پایان دادن به هر زمان به زودی, اگر به دنبال در نسخه های آینده است هر نشانه – آنها عبارتند از: “Golondaaj’ (بنگالی), ‘Roohi افضاء (هندی) و “دکتر Rakhmabai’ (Marathi) در میان دیگران.

Alexx نشان می دهد: “زمانی که من در حال آماده شدن برای یک نقش خاص من با استفاده از صوتی دوره های آموزشی برای بهبود کلی من به زبان هندی صحبت صلاحیت پس علاوه بر زبان انگلیسی که زبان بیشتر استفاده کنم.” او در ادامه توضیح می دهد که “من ترکیب آن با ورزش به طوری که در حالی که من مشغول به کار هستم و تقویت مهارت زبان من به عنوان به خوبی.”

که معمولا به معنی بین 8-10 متر در حال اجرا روزانه (ترجیحا در ساحل) که طول می کشد حدود 1 ساعت که در طی آن او را غوطه ور در تعاملی Hindi درس های صوتی.

هنگامی که آماده سازی خود را برای پروژه های Alexx اختصاص داده است که در زمان خاص دیالوگ در فیلمنامه است که او پیش بینی چالش برانگیز خواهد بود; و برای Aarya که شامل, برای اولین بار, “یک کل بسیاری از سانسکریت”.

این صوتی با صدای بلند تکرار رژیم یکی از مراحل نهایی خود را dialogue آماده سازی است که اغلب شامل شکستن کلمات ناآشنا تمام راه را به پایین به خود هجا. “من نمی خواهم به ترک هر چیزی را به شانس پس حتی کوچکترین mispronunciation می تواند منحرف کردن اذهان مخاطب و نگه داشتن آنها را از ماندن واقعا مجذوب در حال حاضر است.” او می گوید:.

برای کمک به Alexx آماده شدن برای نقش باب ویلسون, Aarya مدیر Ram Madhvani در واقع استعداد او نیست 1 اما 3 نسخه از باگاواد گیتا و مونتاژ یک تیم کمک خواهد کرد که او را از طریق آن.

“داشتن قبلا آموخته شده به خواندن و نوشتن Devnagri مفید بود اما من می گویند که حفظ این باگاواد گیتا Shlokas زمان من حدود 50 ساعت در مجموع… آنها طوری تعبیه شده در حافظه من در حال حاضر که من گاهی اوقات خودم را قرائت آنها ناخودآگاه مانند یک آهنگ که گیر کرده در سر من” او می افزاید. و دلیل خوبی وجود دارد که برای…

باب ویلسون مانند Alexx خود نوازنده است. و از آنجا که مدیر موسیقی Vishal Khurana اقتباس باگاواد گیتا به موسیقی برای این پروژه به جای فقط تکرار ‘خشک’ متن Alexx قادر به آواز خواندن همراه در حالی که حفظ معابر. “زبان خود را به طور طبیعی موسیقی به خصوص زبان سانسکریت” او توضیح می دهد: “اما هنگامی که شما اضافه کردن یک لایه از ملودی به خطوط آن را می سازد وظیفه آموزش آنها را بسیار سریع تر و بی نهایت لذت بخش تر”.

دیدار با باگاواد گیتا قرائت باب ویلسون در Hotstar ویژه ارائه Aarya’ بازیگران Alexx O’Nell و کارگردان Ram Madhvani در دیزنی+ Hotstar VIP از 19 ژوئن سال 2020 است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de