Alaya F چگونه انتقاد او کمک می کند تا بهبود به عنوان یک بازیگر

Alaya F چگونه انتقاد او کمک می کند تا بهبود به عنوان یک بازیگر – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 21 مه سال 2020, 20:32 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Alaya F دهکدهای خیره شدن صنعت فیلم و مخاطبان آن با عملکرد او در اولین فیلم Jaawani Jaaneman

Alaya F

Alaya F

Alaya F یک بازیگر است که خیره شدن صنعت فیلم و مخاطبان آن با عملکرد او در اولین فیلم “Jaawani Jaaneman’. این بازیگر تا به حال اورا قانع کننده در مورد خودش در فیلم و با او انجام شده یک نقش غیر متعارف marvelously حتی اگر آن را اولین بار عملکرد خود را در یک فیلم.

در اخیر جلسه زنده در رسانه های اجتماعی Alaya صحبت در مورد چگونه او انتقاد و ستایش می شود و انگیزه های آن است. این بازیگر گفت: “من انگیزه های نقد و ستایش نکته اصلی این است به از آن را یاد بگیریم و نه اجازه دهید آن را به شما اجازه پایین و این چیزی است که من آرزوی به انجام”.

بازیگر می داند که این مهم است که برای یک بازیگر به تیز کردن مهارت های خود را با انتقاد و ستایش به عنوان آن را می دهد یک ایده از جایی که آنها ایستاده و چگونه مهارت های خود را می توان افزایش یافته است.

Alaya نگه داشتن خودش را اشغال کردند در حالی که روی زمین افتاده. بازیگر doodling, کار کردن, خواندن, مشاهده فیلم ها و خیلی بیشتر. Alaya فقط اطمینان را به حداکثر استفاده از زمان و رشد در این دوره از خلاق باروری است. او حتی شده بسیار فعال در رسانه های اجتماعی و های او پرده فیلم که همه کاملا با بهره گیری از.

بازیگر آمار سه برابر از آغاز بکار در اوایل این سال به عنوان او بر روی جلد یک پیشرو مجله و حتی راه می رفت در هفته مد به صورت عمده لباس با نام تجاری به زودی بعد از فیلم منتشر شد.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im