آلایا اف اولین جایزه خود را برای اولین فیلمش جاوانی جانمن ۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸۸ کیف می کند آلایا اف کیسه اولین جایزه خود را برای اولین فیلم خود را Jawaani Jaaneman – سرگرمی بارگذاری… این وب سایت با استفاده از کوکی و یا فن آوری های مشابه، به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی. با ادامه استفاده از وب سایت ما، شما با سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی ما موافقت می کنید. باشه

از آنجا که او اولین خود را با Jawaani Jaaneman در اوایل سال جاری ساخته شده است، آلایا F تبدیل شده است صحبت از شهر تینسل برای نه تنها یک اولین قوی بلکه چگونه او را به هنر و صنعت خود اختصاص داده شده است. به تازگی، این بازیگر اولین جایزه خود را برای اولین فیلم خود را به عنوان ‘چهره تازه زن’ در جشنواره زیبایی به دست آورد و آن را فقط آغاز برای آلایا است.

این بازیگر نه تنها در جوان جانمن شخصیتی قوی، جسورانه و نامتعارف بازی می کرد بلکه در حالی که صفحه نمایش را با بازیگران کهنه کار مانند سیف علی خان به اشتراک می گذاشتند، نور آهک را نیز دزدید.

از هم اکنون، آلایا بر استفاده از زمان خود به بهترین توانایی هایش متمرکز شده است و با گرفتن کارگاه های بازیگری و حضور در کلاس های کارشناسی ارشد، از قفل شدن برای هون کردن مهارت هایش به عنوان بازیگر استفاده می کند.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im