آکشای کومار یک بازی چند نفره با عنوان FAU-G: Fearless و United Guards را اعلام کرد که از جنبش ‘اتمانیربهار بهارات’ نخست وزیر نارندرا مودی حمایت خواهد کرد

Image courtesy: Twitter/@akshaykumar

حسن نیت ارائه میدهد تصویر: توییتر / @akshaykumar

آکشای کومار ستاره بالیوود روز جمعه یک بازی چند نفره با عنوان ‘FAU-G: Fearless و United Guards’ را اعلام کرد که از جنبش ‘آتمنیربهار بهارات’ نخست وزیر نارندرا مودی حمایت خواهد کرد. هدف این بازی ارائه یک جایگزین هندی برای PUBG Mobile است که به تازگی در هند به همراه ۱۱۷ برنامه دیگر ممنوع شده است.

“حمایت از PM @narendramodi جنبش AtmaNirbhar، افتخار به ارائه یک بازی اکشن، بی باک و یونایتد گارد FAU-G. در کنار سرگرمی، بازیکنان از فداکاری های سربازان ما نیز یاد خواهند گرفت. ۲۰٪ از درآمد خالص تولید شده به شرکت @BharatKeVeer تراست #FAUG اهدا خواهد شد.» کومار در یک توییتری گفت.

حمایت از PM @narendramodi جنبش AtmaNirbhar، افتخار به ارائه یک بازی اکشن،بی باک و متحد گارد FAU-G. در کنار سرگرمی، بازیکنان از فداکاری های سربازان ما نیز یاد خواهند گرفت. 20 درصد از درآمد خالص تولید شده به شرکت تراست @BharatKeVeer اهدا #FAUG pic.twitter.com/Q1HLFB5hPt

— آکشای کومار (@akshaykumar) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 4

جایگزین جدید PUBG توسط توسعه دهنده nCore Games اعلام شده است و تحت مربیگری کومار توسعه خواهد یافت. انتظار می رود این بازی بر اساس سناریوهای واقعی مواجه شده توسط نیروهای امنیتی هند برای مقابله با هر دو تهدید داخلی و خارجی باشد و در فروشگاه گوگل پلی و فروشگاه اپل آپ در دسترس خواهد بود.

دولت بازی اکشن چند نفره PUBG را در ۲ سپتامبر ممنوع کرد و در پی دستورالعمل دولت هند از هر دو فروشگاه گوگل پلی و اپل آپ استور در هند بیرون کشیده شده است.

PUBG به دستور وزارت اطلاعات و فناوری (MeitY) ممنوع شد، که همچنین ۱۱۷ برنامه محبوب دیگر از چین را بر سر نگرانی های امنیت ملی ممنوع کرد.

در ماه ژوئن ۵۹ برنامه از جمله تیک تیک توک ممنوع شد و ۴۷ برنامه دیگر در ماه ژوئیه به حالت تعلیق درآمد.

بازی PUBG که بیش از ۶۰۰ میلیون دانلود و ۵۰ میلیون بازیکن فعال در سطح جهانی دارد، میلیون ها کاربر به ویژه جوان در هند دارد.

PUBG موبایل شاهد سود درآمد جهانی 1.3 میلیارد دلار آمریکا (تقریبا تومان 9،731 کرور) در نیمه اول سال جاری ، آوردن مجموعه طول عمر خود را به 3 میلیارد دلار آمریکا (نزدیک به تومان 22،457 کرور) با بیشترین تعداد دانلود در هند است که در رتبه بالا با 175 میلیون نصب به عنوان مردم در خانه با مدیت به همه گیر Covid – 19 و قفل ماندند.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه