آکشی کومار به نجات; اهدا تومان 45 لاخ به CINTAA

آکشی کومار به نجات; اهدا تومان 45 لاخ به CINTAA – سرگرمی

به روز رسانی: 28 مه سال 2020, 07:17 IST | Mohar باسو | بمبئی

CINTAA اعضا تماس در آکشی کومار و Sajid Nadiadwala برای کمک مالی.

Akshay Kumar

آکشی کومار

سوپراستار Akshay Kumar دهکدهای فنر به عمل دوباره برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. پس از یک سری قابل توجهی از کمک های مالی این بازیگر آمده است برای نجات روزانه-دستمزد کارگران که در حال مبارزه برای شناور ماندن در میان این مستند. Kumar دهکدهای کمک اعضای سینمایی و تلویزیون, هنرمندان انجمن (CINTAA) با اهدای تومان 45 لاخ.

Sajid Nadiadwala
Sajid Nadiadwala

“ما سپاسگزار به Akshay برای کمک در چنین تلاش نیوز” گفت: Amit Behl ارشد, مشترک, وزیر CINTAA. وی افزود: “این طرح در نظر گرفته شد توسط عضو کمیته اجرایی و بازیگر ایوب خان. او طناب در Jaaved Jaaferi برای کمک به اتصال با Sajid Nadiadwala و آکشی کومار.

Amit Behl
Amit Behl

بدون هر گونه تاخیر, Akshay درخواست برای لیست اعضای ما. ما شده اند دریافت پیام قدردانی از 1500 روزانه شرط او کمک کرده است.” کومار و Nadiadwala منتقل 3000 تومان به هر عضو حساب بانکی. “آنها به ما اطمینان داد که آنها را به انجام آنچه مورد نیاز است برای کمک به اعضا گفت:” Behl.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de