آکشی کومار سمنان-ایرنا-مرگ بازیکن هاکی Balbir سینگ

آکشی کومار سمنان-ایرنا-مرگ بازیکن هاکی Balbir Singh – سرگرمی

به روز شده: مه 25, 2020, 12:44 IST | ANI | بمبئی

آکشی کومار ارائه تسلیت صمیمانه خود را به عنوان او در زمان به توییتر برای ارسال یک عکس از خود را با Balbir سینگ

Pic courtesy/Akshay Kumar's Twitter account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/آکشی کومار حساب توییتر

بازیگر آکشی کومار در روز دوشنبه ابراز غم و اندوه بیش از وفات کهنه بازیکن هاکی Balbir سینگ. کومار در زمان به توییتر برای ارسال یک عکس از خود را با Balbir سینگ. “غمگین به شنیدن در مورد مرگ افسانه هاکی #BalbirSingh جی. باید فرصت خوبی است برای ملاقات با او در گذشته چنین شخصیت او گفت:” در یک صدای جیر جیر.

“من صمیمانه تسلیت به خانواده خود” خود را صدای جیر جیر بیشتر گفت. جانباز بازیکن هاکی دچار ایست قلبی در مارس 12 و پس از آن او دچار دو قلب نفر در این دوره از پذیرش در بیمارستان.

“Balbir سینگ گذشت امروز صبح” نوه اش کبیر گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه. Balbir سینگ بود سه بار مدال طلای المپیک برنده هاکی افسانه است.

او نقش کلیدی در هند المپیک پیروزی در لندن (1948) به عنوان معاون کاپیتان در هلسینکی (1952) و به عنوان کاپیتان در ملبورن (1956).

در خود نامی حرفه ای بازی از 1947-1958, Balbir برنده 61 بین المللی کلاه و گل عظیم 246 اهداف است. او همچنین مدیر 1975 جام جهانی-تیم برنده.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im