Akshara Haasan هنرمند را دور می گذرد با توجه به COVID-19 بازیگر سهام پست

Akshara Haasan هنرمند را دور می گذرد با توجه به COVID-19 بازیگر سهام پست – سرگرمی

به روز شده: ژوئیه 30, 2020, 11:32 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بازیگر Akshara Haasan, make-up artist گذشت با توجه به COVID-19 و بازیگر به او در زمان Instagram حساب به اشتراک گذاری قلبی در پست!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Akshara Haasan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Akshara Haasan

در یکی دیگر از غم تکه ای از اخبار Shamitabh بازیگر Akshara Haasan هنرمند را Sachin گذشت با توجه به COVID-19. به او Instagram حساب فیلمساز و نویسنده Tejaswini Divya Naik نوشت قلبی پست را برای او و Haasan مشترک آن در Instagram داستان.

Naik نوشت: – “ما به معنای واقعی کلمه فقط به او صحبت کرد و ده روز پشت reminiscing shamitabh صحبت کردن در مورد فرزندان خود و در حال حاضر او بیشتر است. امروز ما از دست یکی از شیرین ترین مهربانترین, gentlest شادترین روح. Sachin دادا aap جهان bhi هو, من امیدوارم که شما در آرامش استراحت. صنعت دهکدهای از دست یک جواهر بزرگ و درخشان را تشکیل می دهند هنرمند. این خیلی ناعادلانه من نمی دانم چه بگویم. قلب من خیلی سنگین است در حال حاضر. من فقط به یاد داشته باشید آخرین کلمات او به ما و نگه داشتن آنها را نزدیک به قلب من است.” (sic)

او ادامه داد: “خدا را شکر که تماس Akshara Haasan تصمیم گرفت به او در غیر این صورت ما هرگز بدست به صحبت می کنند به او. که ما را متوجه پس از ده روز خواهد بود روز گذشته/آخرین بار که ما همیشه به او صحبت کنید. باور نکردنی است که چگونه زندگی است, آن را به شما در دیدار با مردم یک زمان گذشته اما شما نمی خواهد می دانم آن زمان گذشته تا شما می دانید. در تنگ نگه دارید به کسانی که در اطراف شما هستند به آنها بگویید که شما آنها را خیلی دوست دارم و حتی آنهایی که در اطراف شما به آنها بگویید که چقدر شما آنها را دوست دارم و چه مقدار از آنها به شما بگویم.” (sic)

با هم نگاهی به آن حق در اینجا:

Akshara Haasan

Haasan Shamitabh بازیگران آمیتا باچان و Dhanush و کارگردانی شده توسط R. Balki در آمد در 2015.

همچنین بخوانید: Akshara Haasan: ماندن به طور مستقل اجازه می دهد تا شما را به تصمیم گیری بهتر

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید