آجی دوگن به حساب توییتر خود برد و دو عکس از پسرش یوگ را در روز تولدش در حالی که به این مناسبت برایش آرزو می کرد به اشتراک گذاشت. او را می توان دید که درختی کاشته و فردا روی سبز کار می کند.

Picture Courtesy: Official Twitter Account/Ajay Devgn

تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی توییتر / آجی Devgn

یوگ پسر آجی دیوگن امروز ۱۳ سپتامبر تولدش را جشن می گیرد و به همین مناسبت ویژه، بازیگر سینتام به حساب توییتر خود برد تا او را به شایان ستایش ترین شیوه ممکن آرزو کند.

یوگ را می توان دید که یک درخت کاشته و روی یک فردای سبز کار می کند و دقیقاً همین طور بود که زیرنویس بازیگر بود. او دو تا از عکس هایش را به اشتراک گذاشت و نوشت- «فردا به سمت یک سبز کار می کند. نميتونم بيشتر از اين بخوام تولدت مبارک يوگ . و خيلي چيزاي دييلي براي اومدن (sic)

يه نگاهي به اينجا بنداز:

فردا به سمت يه سبز کار ميکنم نميتونم بيشتر از اين بخوام تولدت مبارک ð’ ™ Yug. و، خيلي چيزاي دييلي براي اومدن. pic.twitter.com/y5FFFQHYLa

— آجی دیوگن (@ajaydevgn) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 13

و چطور مادر نقطه چین کاجول پشت سر می ماند. او به اشتراک گذاشته یک ویدیو از یوگ با بهره گیری از زمان خود را در استخر شنا و آرزو ‘بودا کوچک خود را’ در مناسبت بیش از حد. يه نگاهي به اينجا بنداز:

کاجول و دوگن در فیلم هایی مانند هالچول، گونداراج، پیار تو هونا هی تا، دیل کیا کار، راجو چاچا، یو من اور هوم، تونپور کا سوپر قهرمان، و تانهاجی: جنگجوی خوانده نشده همکاری کرده اند. به غیر از این عناوین، کاجول بخشی از فیلم هایی مانند بخودی بوده است که اولین خودروی او بود که در سال ۱۹۹۲، باازیگر، کاران آرجون، دیلوال دولانیا لو جاینگه، گوپت، کابی خوشی کبهی گام، فنا و یه دیلاگی بیرون آمد.

از سوی دیگر به نظر می رسد دوگن در حال حاضر یکی از شلوغ ترین بازیگران بالیوود است، چرا که او فیلم های متعددی دارد که مانند بهوج پیش می آیند: غرور هند، میداآن، چاناکیا، راید ۲، خدا را شکر و همچنین یک cameo در Sooryavanshi روهیت شتی. تا آنجا که به عناوین قبلی او مربوط می شود، او نیز درست از اولین بازی اش در سال ۱۹۹۱ یک ستاره فیلم بونافید بوده است.

درست از فیلم پرفروش Phool Aur Kaante، او موفقیت های عظیم مانند Dilwale، Vijaypath، Diljale، زاخم، شرکت، Gangaajal، Khakee، سری گلمال، Singham، همه بهترین، Singham بازگشت، توتال Dhamaal، و البته، Tanhaji: جنگجو Unsung تحویل داده است.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین بخوانید: تولد کارت برای پسر آجی دیوگن، یوگ

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار