Ajay Devgn نوشته های شایان ستایش عکس با دختر, نیسا در تولد 17

 • 1/20

  متولد شده در آوریل 20, 2003, نیسا دوگان, دختر, Ajay Devgn و Kajol بود مطرح در بمبئی. پدر بزرگ او don omar دوگان که گذشت در مارس 2019 شد مشهور شیرین کاری و اکشن طراح رقص در فیلم هندی میباشد. نیسا دارای یک برادر کوچکتر – Yug که هفت سال جوانتر به او. (تمام عکس/mid-day archives و Kajol رسمی Instagram صفحه)

 • 2/20

  Kajol تا به حال دچار سقط جنین در طول انتشار خود 2001 دانلود فیلم Kabhi Khushi Kabhie Gham (K3G). بازیگر در بیمارستان و در عین حال فیلم خیلی خوب انجام شده بود در دفتر جعبه را. اما آن خوشحال نبود زمان برای Kajol و Ajay Devgn. او تا به حال یکی دیگر از سقط جنین پس از آن. “اما در نهایت آن کار می کرد – ما تا به حال نیسا و یوغ و خانواده ما کامل” گفت: Kajol.

  در تصویر: Kajol مشترک این رجعت عکس از او با نیسا و زیر نویس آن را – شما همیشه جا در آغوش من!

 • 3/20

  نیسا از اتمام تحصیل از Dhirubhai Ambani مدرسه بمبئی و بعد از نقل مکان به سنگاپور برای مطالعات بیشتر است. نیسا شد ثبت نام در کالج متحده از جنوب شرقی آسیا.

 • 4/20

  Kajol به اشتراک گذاشته بود این تصویر در رسانه های اجتماعی از نیسا در یکی از جشن های تولد و زیر نویس آن: از مداد رنگی و خرس به یک خانم جوان است. تولدت مبارک به من باهوش شجاع, cuteness overload و به طور جدی فروتنی دختر نیسا. ممکن است آفتاب از چشم خود را همیشه و ممکن است شما همیشه پیاده روی در!

 • 5/20

  نیسا دوگان یک سفر کامل چرم گاومیش و دوست دارد به تماشای فیلم های کمدی. پاپا Devgn بیش از حد شده است و بخشی از بزرگترین کمدی بازدید از جمله – Golmaal حق رای دادن اراذل کل Dhamaal د د Pyaar د Bol Bachchan, به نام چند! نیسا تا به حال حتی عاشق آجی را Toonpur Ka Superrhero. اواز یا موسیقی دو نفری استفاده می شود حتی شراب خواری-سازمان دیده بان تام و جری با هم در تلویزیون وقتی نیسا یک کودک بود.

 • 6/20

  دیگر کمتر شناخته شده واقعیت در مورد پدر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری است Ajay Devgn تنها آواز می خواند در مقابل نیسا به عنوان او احساس می کند راحت ترین و در مقابل از او. “او دوست دارد صدای من” Devgn تا به حال یک بار گفت. این Devgn بتی را دوست دارد به گوش دادن به پاپا آهنگ ها از فیلم های او از جمله Golmaal. آجی کردم تا او را به نام دختر جوهر بر روی پشت خود را!

 • 7/20

  در حالی که نیسا تحصیل در سنگاپور در حال حاضر پدر و مادر او پرداخت بازدیدکننده داشته است مکرر به سنگاپور برای دیدار با او. این تصمیم از ارسال نیسا به خارجی زمین را تکان داد پدر آجی.

 • 8/20

  “این واقعا دشوار است برای هر پدر و مادر جدا شود از کودکان خود را, اما در پایان روز آن را برای خود خوب است. آن را بسیار دشوار است برای من اما نه به عنوان سخت به عنوان آن احتمالا برای آجی چون من خودم مورد مطالعه در یک مدرسه شبانه روزی دور از خانه. حتی مادر من (بازیگر کهنه Tanuja) و خواهر (Tanishaa Mukerji) را مورد مطالعه در مدارس شبانه روزی… به عنوان پدر و مادر ما را مجبور به انجام چنین چیزهایی در سراسر زندگی ما… چیزهایی هستند که برای آنها مفید, حتی اگر آن دردناک است برای ما” گفت: Kajol در مصاحبه.

 • 9/20

  Ajay Devgn نیست دقیقا شناخته شده بود قشنگتر کمد. در حالی که همسرش کاجول در نظر او جذاب مرد در فیلم خود “تاریک brooding به نظر می رسد” (او گفت که در Koffee With Karan در سال 2014) دختر نیسا کاملا انتقادی از خود را حس مد.

 • 10/20

  در طول تته-à-تته با Pria Kataaria پوری در نشان می دهد بحث, Ajay Devgn صحبت در مورد نیسا علاقه زیادی در هند و جهانی مد. “او می داند همه چیز در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است. او را نگه می دارد یک چشم بر چه کسی پوشیده است آنچه را که در حال انجام چه,” او گفت:. و سپس آمد و اعتراف است که او خود بزرگترین مد منتقد. “امروز صبح من از او پرسید که آنچه که من باید می پوشند. او به من یک نیم ساعت سخنرانی” لبخند زد بازیگر.

 • 11/20

  شما خواهد شد شگفت زده می دانیم که Kajol که ساخته شده باز گشت او با روهیت شتی را در تاپیک سرگرم کننده Dilwale مخالف, Shah Rukh Khan گفت: این دختر او بود نیسا که او را متقاعد به یک فیلم سرگرم کننده به جای معمول خود را “گریه” ،

 • 12/20

  “نیسا بسیار خوشحال بود. در واقع او مرا متقاعد کرد. او مانند, “مامان شما باید انجام دهید این فیلم’ و گفتم عزیزم من قصد دارم به خارج از شهر بود, من قصد دارم برای رفتن به این, در بیرون, من نمی خواهم به صرف زمان با شما” گفت: Kajol در Dilwale تریلر راه اندازی. “او مانند,” مامان من می خواهم شما را به انجام یک فیلم که در آن شما در حال گریه. من خسته از شما انجام می دهند فیلم های که در آن من به دیدن فیلم خود را, شما فقط شروع به گریه. انجام برخی از فیلم که پر از سرگرم کننده و خنده که من می تواند بدون هیچ گونه استرس’. و بنابراین من گفت: “خوب خوب من آن را انجام دهد”. بنابراین واقعا که من رو متقاعد” بازیگر نشان داد.

 • 13/20

  صحبت کردن در مورد نیسا بازی elder دیدی به Yug, Kajol گفته بود در مصاحبه با “نیسا ویژه کودک. راه ذهن او کار می کند شگفت انگیز است. در این (موضوع) او را مانند جی تفکر از هر طرف یک وضعیت است. او نه دوستانه و نه سلام می گویند. او را صبر کنید یک روز یا بیشتر در حالی که تمام اطلاعات پردازش از طریق ذهن خود را. نوع شخصیت او را متفاوت از یوغ که بسیار دوستانه و سلام به غریبه حتی در آسانسور. نیسا بسیار محافظ از یوغ. وقتی که من از او بپرسید که او دوست دارد بیشتر به او فکر می کند و می گوید: آن را به من. اما من می دانم.

 • 14/20

  Kajol ممکن است شناخته شده برای او بی پرده و صادقانه اما نیسا است یک قدم جلوتر از او. نیسا تا به حال عناوین ساخته شده زمانی که او trolled مادرش در Instagram به صورت شرم آور ، زمانی که Kajol ارسال شده یک کولاژ از تصاویر نمایشگاه او رسا و نوشت: “زمانی که من بچه ها با هم @nysaadevgan” عبارات که ترک میلیون ها ضعیف النفس و افسون چپ نیسا خجالت. تاریخ Devgn اظهار داشت: “mommmmm, چرا شما باید طوری اضافی؟” در یکی دیگر از پست نیسا نظر – “آنچه که در این تصویر من اینقدر بد mommmm.”

  در تصویر: نیسا با مادر بزرگ خود را don omar دوگان.

 • 15/20

  جالب آن بود نیسا که معرفی Kajol به Instagram. در یک مصاحبه Kajol نقل است گفت: “او کسی است که مرا متقاعد به رفتن در Instagram و او مانند ‘شما باید به رسانه های اجتماعی. رسانه ها مهم است که شما انجام می دهند فیلم ها و شما نیاز به آن را’. او در واقع نشستم و اعتقاد من در مورد آن. و من به او گفتم که اگر شما می خواهید من برای انجام آن شما باید به من کمک کند با آن است. او مانند ” خوب انجام می شود!”

 • 16/20

  بسیار شبیه به کودکان از دیگر بالیوود مشاهیر نیسا و برادر کوچک او Yug دریافت مقدار زیادی از توجه رسانه ها و اغلب هدف قرار رسانه های اجتماعی عضو شورای نظارت مدت. در مصاحبه با سرپرستان, Ajay Devgn, یک محافظ پدر گفت: کاربران رسانه های اجتماعی باید قضاوت کرد کودکان خود را. او گفت: “Judge me, but don’t judge بچه های من. Kajol و من در حال, بازیگران, قضاوت ما…این دلیل است که ما فرزندان ما هستند و در زیر نور افکن در هر زمان. قضاوت در مورد کسی است که چیز خوبی نیست. اگر من شروع به عبور از یک حکم کسی که فرد را به وضوح احساس بد…پس آیا فرزندان من است. من احساس می کنم بد گاهی اوقات وقتی بچه ها من از طریق چنین سخت چرخش.”

 • 17/20

  نیسا شده است که اغلب هدف قرار رسانه های اجتماعی عضو شورای نظارت مدت و پدر و مادر به وضوح در مورد آن خوشحال. پرسید چگونه نیسا معاملات با “سخت است نظرات” Ajay Devgn گفت: “او مورد استفاده قرار گرفتن بیش از ناراحت چرخش زودتر, اما در حال حاضر او نمی مراقبت در مورد آن را ندارد. او می داند که چگونه به مقابله با آن. او پذیرفته است که وجود خواهد داشت برخی از افرادی که در حفظ و قضاوت بدون توجه به آنچه.”

 • 18/20

  Kajol شد بمب بیش از حد با این سوال از paparazzi اثر در بچه ها ستاره می کند و او نگران است که در حال رشد در چشم های عمومی می توانید آنها را مادر زودتر از همسالان خود. که او گفت: “من نمی دانم اگر این توجه باعث می شود آنها را بزرگسالان بیش از حد [قبل از زمان] اما آنها نیاز به قرار دادن نگهبان خود را برای حفظ حریم خصوصی خود را که آنها حق دارند به [حتی به بچه ها ستاره] و آزادی تا به یک نقطه خاص.”

 • 19/20

  شده است وجود دارد فشار ثابت یا باید ما می گویند گمانه زنی در مورد نیسا دوگان ساخت یک فیلم هندی اولین درست مثل پدر و مادر او. هر دو Kajol و Ajay Devgn را حفظ کرده اند می گویند: “رسانه ها باید به نیسا یک استراحت. او در عین حال به تصمیم گیری بر روی برنامه های حرفه ای”

 • 20/20

  در اینجا مایل تولد بسیار خوشحال به نیسا دوگان! ممکن است شما درخشش به عنوان روشن به عنوان خورشید و رسیدن به ارتفاعات بزرگ در زندگی خود را!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de