Ajay Devgn: اگر شما به بهبود از COVID-19 شما تاج جنگجو

Ajay Devgn: اگر شما به بهبود از COVID-19 شما تاج جنگجو – سرگرمی

انتشار: May 20, 2020, 17:09 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ajay Devgn خواستار یک و همه به اهدا خون ما به طوری که مردم می توانند از Coronavirus!

Ajay Devgn Picture Courtesy: Mid-day Archives

Ajay Devgn تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

کل جهان مواجه شده است مشکل از شیوع کروناویروس که دستبند به دست ما زندگی می کند و ادعا کرد که آنها را بیش از حد. هر کس در حال انجام کمی خود را و حصول اطمینان از همه ما می توانیم در مجموع مبارزه با این بیماری همه گیر. Ajay Devgn در حال حاضر خواست هر یک از ما به اهدا خون ما به طوری که این ویروس می تواند چیره سرعت.

در نظر گرفتن به حساب توییتر خود نوشت: – “اگر شما از بهبود COVID19 شما تاج جنگجو. ما نیاز به یک ارتش از جمله رزمندگان برای غلبه بر این نامرئی دشمن. خون خود را شامل گلوله است که می تواند کشتن ویروس. لطفا با اهدا خون خود را تا دیگران به خصوص جدی آنهایی که بهبود می یابند. ثبت نام در حال حاضر” (sic) یک نگاه حق در اینجا:

و اینجا بود که دیگر صدای جیر جیر:

خوب این در واقع یک قلبی ابتکار است که باید مورد تحسین قرار گرفته و به دنبال آن نیز هست. طوری نیست آن زمان که ما از بیت به شکست virus در کار جبهه Devgn چند فیلم مانند Maidaan, Gangubai Kathiawadi, RRR, بوج: غرور و افتخار از هند و Chanakya آینده!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im