در حالی که میدان برای انتشار تئاتری در ۱۳ اوت ۲۰۲۱ میله شده است، تاریخ انتشار جنگجوی پابرهنه هنوز خارج نشده است. بیایید ببینید که چه کسی می سازد آن را به صفحه نمایش اول.

Ajay Devgn and Mukul Dev

آجی دوگن و موکل دیو

در حالی که همه آگاه هستند و مشتاقانه منتظر میدایان آجی دوگن هستند، که سال های طلایی فوتبال هند پس از استقلال را تواریخ می کند، در اینجا فیلم دیگری در ساخت بر اساس صحنه فوتبال این کشور پس از سال ۱۹۴۷ است. بازیگر نقش موکل دیو کههم بازی دیوگن در پسر سردار بود، در جنگجوی پابرهنه دیده خواهد شد، سینمایی که قهرمانان خوانده نشده این ورزش و همچنین تیم هندی را که پابرهنه در المپیک ۱۹۴۸ لندن بازی می کرد، جشن می گیرد.

موکل دو به IANS گفت: «این یک پروژه بسیار هیجان انگیز است. فوتبال از زمانی که بچه بودم یک عشق مداوم بوده است. مثل سفر برگشت به اون زمان ها ميمونه . هند گذشته فوتبالی با شکوهی دارد و موضوع آن قهرمانانی است که با وجود همه شانس ها و حتی تا جایی که حتی کفش بازی فوتبال هم نداشتند، این اتفاق افتاد. این یک داستان عالی در انتظار در سلولوئید گفته می شود. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا به مخاطب بیاید.»

جنگجوی پابرهنه توسط کوی راز کارگردانی خواهد شد، و همچنین ستاره “هرگز عقب نشینی” شان فاریس، راجپال یاداو، و Jobanpreet سینگ ویژگی.

خط توطئه جنگجوی پابرهنه:

فیلم مورد نظر در مورد اولین تیم ملی فوتبال هند مستقل است. داستان از تیم هند الهام گرفته شده است که با وجود اکثر بازیکنانی که پابرهنه بازی می کردند، در المپیک ۱۹۴۸ لندن درخشان بازی می کرد، و واجد شرایط شرکت در جام جهانی ۱۹۵۰ شد.

خط توطئه میدان:

این فیلم بر اساس «سال های طلایی فوتبال هند» است. گفته می شودشخصیت آجی دوگن بر اساس مربی افسانه ای سید عبدالرحیم است که به طور گسترده ای پدر تأسیس کننده فوتبال هند محسوب می شود. رحیم از سال ۱۹۵۰ تا زمان مرگش در سال ۱۹۶۳ سرمربی تیم ملی فوتبال هند بود. او به عنوان معمار فوتبال مدرن هند در نظر گرفته می شود.

در حالی که میدان برای انتشار تئاتری در ۱۳ اوت ۲۰۲۱ میله شده است، تاریخ انتشار جنگجوی پابرهنه هنوز خارج نشده است. بیایید ببینید که چه کسی می سازد آن را به صفحه نمایش اول.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار