آیشواریا Arjun آزمون COVID-19 منفی

آیشواریا Arjun آزمون COVID-19 منفی – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Jul 28, 2020, 21:41 IST | سرپرستان | بمبئی

آیشواریا آرجون را آزمایش کرده است Covid-19 منفی پس از بیش از یک هفته از بودن در خانه قرنطینه

Aishwarya Arjun

آیشواریا Arjun

جنوب بازیگر آیشواریا آرجون را آزمایش کرده است Covid-19 منفی پس از بیش از یک هفته از بودن در خانه قرنطینه. بازیگر به او در زمان تایید Instagram حساب در روز سه شنبه برای به اشتراک گذاشتن اخبار را با طرفداران خود را.

“به همه شما به خوبی wishers. من می خواهم به شما بگویم که من در حال حاضر آزمایش منفی برای COVID-19 فضل خدا. از شما بسیار سپاسگزارم برای نگه داشتن من در افکار و دعاهای خود را. این بیماری همه گیر است و هنوز پس لطفا مراقبت و سالم ماندن. مقدار زیادی از عشق” آیشواریا نوشت: در Instagram داستان.

Aishwarya Arjun

دوشنبه گذشته این بازیگر تا به حال مطلع در Instagram که او دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 اضافه کرد که او را قرنطینه خودش. آیشواریا دختر مشهور تامیل بازیگر-فیلمساز Arjun شاریا, از روی علاقه به عنوان “اقدام پادشاه” توسط طرفداران.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید