AirAsia خلبان خروجی از پنجره پس از مشکوک COVID-19 مسافر در هیئت مدیره

AirAsia خلبان خروجی از پنجره پس از مشکوک COVID-19 مسافر در هیئت مدیره – اخبار

انتشار: Mar 23, 2020, 10:14 IST | PTI | دهلی نو

به عنوان یک اندازه گیری ایمنی پس از فرود این هواپیما پارک شده بود در یک دور خلیج و مشکوک مسافران متحرك از مقابل درب سخنگوی اشاره کرد.

This image has been used for representational purposes only.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها.

به عنوان وجود دارد مشکوک coronavirus آلوده به مسافران روی عرشه کشتی ایران در هند پونا دهلی پرواز جمعه گذشته خلبان-در-فرمان پس از فرود تصمیم به بیرون آمدن از هواپیما از طریق کابین خلبان ثانویه خروج که یک پنجره کشویی. یک AirAsia هند سخنگو گفت: “وجود یک مورد گزارش مشکوک Covid-19 مسافران روی عرشه کشتی I5-732 پونا دهلی نو در تاریخ 20 مارس سال 2020 نشسته در ردیف 1. مسافران شد و پس از آن به نمایش در آمد و مورد آزمایش منفی است.”

به عنوان یک اندازه گیری ایمنی پس از فرود این هواپیما پارک شده بود در یک دور خلیج و مشکوک مسافران متحرك از مقابل درب سخنگوی اشاره کرد. دیگر مسافران همراهی با خدمه های دلپذیر از درب عقب هواپیما سخنگوی اضافه شده است.

“خدمه در کابین خلبان خود قرنطینه تا محیط کابین در نزدیکی اولیه خروج بود مسلم را به امن است. کاپیتان انتخاب برای پیاده از ثانویه خروج با استفاده از امن trestle با توجه به نزدیکی صندلی از کابین خلبان” سخنگوی گفت. سخنگوی ذکر است که هواپیما بود fumigated و کامل ضد عفونی و تمیز کردن عمیق انجام شد.

“خدمه ما به خوبی آموزش دیده برای حوادث از این طبیعت و ما می خواهم برای قرار دادن بر روی رکورد ما قدردانی خود را برای فداکاری در ادامه خدمت به مسافران با دقت در شرایط فعلی” سخنگوی اشاره کرد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>