هوایی هند تعلیق اجرایی خلبان به اتهام سوء رفتار

هوایی هند تعلیق اجرایی خلبان به اتهام سوء رفتار – اخبار

انتشار: Jun 11, 2020, 09:16 IST | PTI | بمبئی

رسمی درگیر در حادثه اینجا هفته گذشته نیز از هوایی هند و نماينده در DGCA

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

حامل ملی هوایی هند به حالت تعلیق در یکی از آن اجرایی خلبانان به اتهام رفتار توهین آمیز شیوه ارشد DGCA رسمی بیش از sanitisation مسائل در طول یک شبیه ساز جلسه آموزش یک منبع گفت. رسمی درگیر در حادثه اینجا هفته گذشته نیز از هوایی هند و نماينده در DGCA. با توجه به منبع DGCA رسمی ثبت رسمی شکایت با هوا در هند است. پس از شکایت خلبان شده است به حالت تعلیق در انتظار بررسی منبع اضافه شده است.

“پس از انجام استاندارد چک از دو خلبان در B-777 شبیه ساز DGCA رسمی شد به پر کردن گزارش. در آن زمان خلبان وارد اتاق جلسه با یک جعبه از ماسک و چند بطری sanitisers. “او شروع به استدلال چرا چنین مورد نیاز است وجود دارد از DGCA برای پاکسازی این شبیه سازی است. او قاطعانه گفت که همه ATOs (مورد تایید آموزش سازمان) ملزم به رعایت دستورالعمل DGCA” این منبع گفت: به نقل از رسمی شکایت. در این مرحله این منبع گفت که خلبان شد سوء استفاده.

“او (خلبان) گفته شد برای کاهش تن او از زبان و نه توهین و نه فریاد. در طول این دوره رسمی باقی می ماند نشسته و با آرامش. سپس ناگهان خلبان شد بیشتر سوء استفاده و آمد به آمار رسمی اما به عقب کشیده شد توسط دو خلبان” این منبع گفت. هوایی هند در اواخر شب در بیانیه ای گفت:”ما نمی هر گونه اطلاعات از جمله شبیه به این. اگر چیزی شبیه به این اتفاق افتاده است ما را از حمله به آن در داخل و همگام با ما داخلی اداری سیاست.”
با توجه به منبع خلبان در گذشته بیش از حد عمل در چنین شیوه ای با طغیان خلق و خوی.

“چنین رفتاری از خلبان نیست, غیر قابل قبول است. علاوه بر این استفاده از زبان توهین آمیز و فریاد در یک DGCA رسمی در حین انجام وظیفه خود است و نه قابل تحمل” این منبع گفت.

طبق منبع رسمی در پی سختگیرانه علیه خلبان “که نیاز به یک کمک روانپزشکی/ ارزیابی

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی

و دستورالعمل های مناسب صادر می شود که این حوادث تکرار نیست.”


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de