AIFF کار با فیفا برای نهایی تاریخ جدید می گوید Praful پاتل

AIFF کار با فیفا برای نهایی تاریخ جدید می گوید Praful پاتل – ورزشی

به روز شده: Apr 11, 2020, 15:04 IST | PTI | دهلی نو

زیر-17 جام جهانی فوتبال زنان است که برنامه ریزی شده بود برگزار می شود در هند در ماه نوامبر به تعویق افتاد فوتبال توسط حاکم بدن (فیفا) در هفته گذشته به دلیل وخیم تر شدن از COVID-19 همه گیر در سراسر جهان است.

Praful Patel

Praful پاتل

تمام هند فدراسیون فوتبال در گفتگو با جهان بدن FIFA برای حفظ اصل سن معیار از بازیکنان شرکت کننده و نهایی تاریخ جدید برای U-17 جام جهانی فوتبال زنان, AIFF جمهور Praful پاتل گفت: در روز جمعه. زیر-17 جام جهانی فوتبال زنان است که برنامه ریزی شده بود برگزار می شود در هند در ماه نوامبر به تعویق افتاد فوتبال توسط حاکم بدن (فیفا) در هفته گذشته به دلیل وخیم تر شدن از COVID-19 همه گیر در سراسر جهان است.

پاتل گفت: کمیته سازماندهی محلی (LOC) است که مشغول به کار در همکاری نزدیک با فیفا برای نهایی تاریخ در “ممکن است اولین جدول زمانی”. “من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن که ما در حال کار با #فیفا به جدید را انتخاب کنید و ممکن است اولین جدول زمانی برای میزبانی U-17 جام جهانی فوتبال زنان. LOC و فیفا در حال کار در همکاری نزدیک به نهایی تاریخ جدید حفظ سلامت و ایمنی یک اولویت” پاتل نوشت در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به.

“ما نیز در بحث و گفتگو با #فیفا به خاطر سن معیارهای U-17 جام جهانی فوتبال زنان همان است که در اصل برنامه ریزی شده به طوری که تمام بازیکنان که کار کرده اند بسیار سخت برای آماده سازی برای این مسابقات را از دست ندهید یک فرصت را به بازی با توجه به تعویق افتادن,” او اضافه شده است.

زنان سن گروه نمونه ممتاز ویژه نمایش رویداد برگزار می شود در پنج سالن در کشور –کلکته گواتی Bhubaneswar احمدآباد و Navi Mumbai-از نوامبر 2-21. این مسابقات بود که رقابت در میان 16 تیم با میزبان هند بودن اتوماتیک مقدماتی. این بود که هند قبل از ازدواج ظاهر در U-17 جام جهانی فوتبال زنان.

Coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 95,000 مردم جهان به ارمغان آورده است تمام فعالیت های ورزشی را متوقف کند. 2020 توکیو بازی های المپیک بیش از حد بوده است سال آینده به تعویق افتاد.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de