خرید رپورتاژ

آشوبگران تمایلی به تخلیه شاهین باغ اعتراض سایت – اخبار

به روز شده: فوریه 19, 2020, 09:17 IST | سازمان | دهلی نو

آنها استقبال SC مداخله و می گویند که آنها آماده هستند به صحبت کردن با دولت طرف

Supporters and activists of Peace Party take part in a protest rally against the government's Citizenship (Amendment) Act and the National Register of Citizens, in New Delhi. Pic/ AFP

حامیان و فعالان صلح حزب شرکت در یک تظاهرات علیه دولت تابعیت (متمم) قانون و ملی ثبت نام از شهروندان در دهلی نو. عکس/ AFP

دهلی نو: معترضان در شاهین باغ در روز سه شنبه با استقبال از مداخله دیوان عالی کشور در جریان تظاهرات و گفت که آنها آماده هستند به صحبت کردن با طرف دولت منصوب به بحث با آنها نگرانی های خود را در تابعیت (متمم) قانون (CAA) ملی ثبت احوال (NPR) و پیشنهاد در سراسر کشور ثبت نام از شهروندان (NRC).

با این حال معترضان گفت: آنها آماده بودند به تخلیه محل تظاهرات. صحبت کردن آنی یک زن گفت: “ما خوش آمدید SC منصوب واسطه. ما در این باره با آنها و به آنها بگویید که نگرانی های ما. ما نمی خواهد حرکت از اینجا تا زمانی که خواسته های ما برآورده شده است. ما می خواهیم این کا به لغو.”

Joginder سینگ یکی دیگر از معترضان گفت: “ما در حال مسدود کردن جاده ها, اعتراض به غیر قانونی نیست. ما از دولت می خواهیم آن را در نوشتن است که آنها را لغو کا که وجود خواهد داشت هیچ NPR و NRC”. روز دوشنبه شنیدن یک پیل SC منصوب کرده بود ارشد وکلا سانجی Hegde, Sadhna Ramachandran و رئیس سابق کمیساریای اطلاعات Wajahat حبیب الله به صحبت کردن معترضان در شاهین باغ و متقاعد کردن آنها را به حرکت خود را تحریک به محل دیگری.

HC مانع اضطراب
مدرس دادگاه عالی روز سه شنبه مهار بدن مسلمان لباس از رفتن پیش با پیشنهاد خود را تحریک به وضع محاصره تامیل نادو مجمع فشار تقاضای خود را برای یک خانه قطعنامه علیه کا NRC و NPR. یک نیمکت از قضات M Sathyanaraya و R Hemalatha اعطا دستور موقت تا مارس 11, مهار فدراسیون تامیل نادو اسلامی و سیاسی سازمانها و آن متفقین انجمن از سازماندهی و تحریک پیشنهادی برای روز شنبه.

عبور دستور موقت در یک پیل نیمکت نوشته شده این موضوع به مارس 12 برای بیشتر شنیدن است. دادگاه روشن ساخته است که آن را ابراز هر گونه نظر در کا NRC یا NPR.

‘آمر’ امام

یک دادگاه دهلی روز شنبه فرستاده Sharjeel امام به عنوان یک “آمر” توسط پلیس دهلی در آن اتهام ورق در تظاهرات خشونت آمیز در برابر تابعیت (متمم) قانون در دوستان جدید مستعمره در سال گذشته به قضایی حضانت تا 3 مارس. اتهام ورق واصل شد قبل از ارشد شهری دادرس Gurmohina Kaur, نامگذاری امام به عنوان یک محرک از خشونت است. آنها گفتند که متصل مدار بسته, تماس, جزئیات پرونده و اظهارات بیش از 100 شاهد به عنوان شواهد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im