پس از تقسیم کرده Nick Kyrgios یافت, یک دوست دختر جدید در کیار Passari?


نیک است که در کانبرا به عنوان ATP tour بودن به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 همه گیر است و آموزش و داشتن سرگرم کننده بازی های ویدئویی و حلق آویز کردن با دوستان خود

Pic courtesy/Nick Kyrgios' Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Nick Kyrgios’ Instagram account

بحث برانگیز استرالیا ستاره تنیس Nick Kyrgios بنا به گزارش رسیده در بر داشت عشق جدید خود را پس از تقسیم از همکار بازیکن تنیس آنا Kalinskaya ماه گذشته.

نیک است که در کانبرا به عنوان ATP tour بودن به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 همه گیر است و آموزش و داشتن سرگرم کننده بازی های ویدئویی و حلق آویز کردن با دوستان خود.

در روز جمعه نیک به اشتراک گذاشته تصویر برای 1.4 میلیون Instagram followers و زیر نویس آن: “سوار در کنار ما.” او برچسب کیار Passari که می تواند یک اشاره است که او در ارتباط با او.

روز شنبه با او به اشتراک گذاشته تصویر زیر نوشت: “شادی یافت.” قبل از آنا نیک بود در رابطه با کرواتی بازیکن تنیس Ajla Tomljanovic که در حال حاضر دوستیابی, ایتالیایی, جهان شماره 8 Matteo Berrettini.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de