کانگانا رانائوت از آنیل دشموخ وزیر کشور مهاراشترا انتقاد کرده است که بیان کرده است حق اقامت در بمبئی را ندارد، و بمبئی را با طالبان مقایسه کرده است

Kangana Ranaut

کانگانا رانائوت

کانگانا رانات بازیگر بالیوود از آنیل دشموخ وزیر کشور مهاراشترا انتقاد کرده است که بیان کرده است حق اقامت در بمبئی را ندارد، و بمبئی را با طالبان مقایسه کرده است. کانگانا در حساب توییتر تأیید شده اش نوشت: «او در یک روز از پوک گرفته تا طالبان، درخواست های خودش را در مورد حقوق دموکراتیک من می گیرد.»

او در حال گرفتن تماس های خود را در مورد حقوق دموکراتیک من، از POK به طالبان در یک روز ð https://t.co/oUZ5M7VKAf

— کانگانا راناوت (@KanganaTeam) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 4

او همچنین پیوندی را به اشتراک گذاشت که به گزارش دشموخ گفته بود کانگانا حق اقامت در بمبئی و مهاراشترا را ندارد و می توان اقدام سختگیرانه ای علیه این بازیگر انجام داد.

این بازیگر در توئیت این بازیگر نوشت: «من می بینم که بسیاری از مردم مرا تهدید می کنند که به بمبئی برنگردم بنابراین اکنون تصمیم گرفته ام این هفته آینده در ۹ سپتامبر به بمبئی سفر کنم، زمانی را می کنم که در فرودگاه بمبئی فرود می آیند، kisi ke baap mein himmat hai toh rok le (اگر می توانید مرا متوقف کنید)»

من می بینم بسیاری از مردم تهدید من به بمبئی برنگردم بنابراین من در حال حاضر تصمیم به سفر به بمبئی این هفته آینده در سپتامبر 9th، من زمانی که من در فرودگاه بمبئی فرود پست، kisi ke baap mein himmat hai toh rok le ð https://t.co/9706wS2qEd

— کانگانا راناوت (@KanganaTeam) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 4

این در حالی است که یک روز پس از آن صورت می گیرد که این بازیگر در توییتر ادعا کرد که سانجی راوت نماینده شیو سنا از او خواسته است که به بمبئی بازنگردد.

این بازیگر روز پنجشنبه در توئیت کرده بود: «سانجی راوت شیو سنا رهبر به من یک تهدید باز داده و از من خواسته است که به بمبئی برنگردم، بعد از گرافیتی های آذادی در خیابان های بمبئی و حالا تهدیدهای باز، چرا بمبئی احساس می کند پاکستان کشمیر را اشغال کرده است؟»

کانگانا در حال حاضر در زادگاهش مانالی است، جایی که او قفل شدن را در میان همه گیر کوید-۱۹ به همراه خانواده اش گذرانده است.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه