AFOs – به زمین هدایت در مچ پا کفی طبی ارتوپدی و پرانتز – Part 13

[ad_1]

تفاوت بین سنتی AFOs & CAM واکر

مخفی, واکر موثر هستند ارتوپدی پرانتز که نباید با AFOs. بله, آن در نظر گرفته شده است به یک ارتوز برای مچ پا و پا وجود دارد اما تفاوت های زیادی بین طب مکمل و جایگزین واکر و سنتی AFO.

چه “کم” برای ایستادن ؟

CAM مخفف است که مخفف “کنترل مچ پا حرکت”. این نوع از ارتوپدی پرانتز مانند جابجایی کست برای بیماران مبتلا به جز بهتر است. چند بار بیمار را از شیر مادر گرفتن را یکی پس از بازیگران حذف شده است. مزایای در اینجا است که یک کم واکر می تواند برداشته شود به طوری که بیمار می تواند نظارت بر پوست و تمیز کردن خود را. از اینجا در نهایت یک بیمار می تواند پس از آن جداسازی به یک AFO زمانی که پزشک

مناسب می داند.

چرا یک بیمار با استفاده از بازیگران به جای استفاده از طب مکمل و جایگزین واکر?

به اندازه کافی جالب توجه بیمار ممکن است به طور مستقیم به طب مکمل و جایگزین واکر بعد از مچ پا یا پا شکستگی. برای مثال اگر پزشک نگران است که بیمار ممکن است در حال حاضر پوشیدن ارتز ارائه شده و یا آن را فرسوده نادرست و سپس بازیگران ممکن است اعمال می شود و در سمت چپ به این دلایل. نه هر کس قادر به توجه کنید که آیا آنها در رسیدن به درستی (با توجه به سردرگمی یا نه در حال آماده باش) و این است دلیل اصلی که چرا بازیگران ممکن است باقی بماند و در عوض.

چه این پرانتز نگاه مانند?

مخفی, واکر معمولا یک پا باز هستند خاکستری یا سیاه و سفید در رنگ و نیز آج و کرنش پایین در سطح پلانتار. (پلانتار سطح در نظر گرفته شده است به پایین پا.) این پرانتز به طور معمول پیش ساخته. این دستگاه های ارتوپدی نیز به طور معمول تا پای خود را به عنوان بالا به عنوان سنتی AFO (ارتوز مچ پا). این به این معنی است که طب مکمل و جایگزین واکر خواهد آمد تا به وسیع ترین بخش از گوساله برای اکثر مردم است. به عنوان یک نتیجه از داشتن آج و کرنش پایین به عنوان یک مخالف سنتی AFO بیمار ندارد به آنها را داخل یک کفش در اکثریت قریب به اتفاق موارد. چرا ؟ به دلیل حضور کرنش پایین و آج این بند در حال حاضر مانند خود کفش در اثر.

بستن پا در طب مکمل و جایگزین واکر

اگر شما یک حرفه ای در هر زمینه و یا یک دانش آموز شاید پس از آن ارتباط خود را با محل کار و یا در مدرسه ممکن است اصرار دارند که شما باید پا بسته, کفش. بله, آن است که احتمالا برای محافظت از انگشتان خود را. شما همچنین می توانید احتمالا فرض کنیم که پا بسته, کفش مورد نیاز برای بیمه دلایل نیز هست. CAM “چکمه” که آنها گاهی اوقات به نام (اشتباه) نه معمولا یک پا بسته, بنابراین اگر شما نیاز به یک اضافه شده به خود را ارتوز پس نگران نباشید. شما می توانید رفتن به محلی دارای مجوز orthotist و آنها می تواند کمک به ارائه این کار را برای شما.

* این اطلاعات سلامت. بند حالات می تواند کمی متفاوت باشد بنابراین بهتر است به توصیه های پزشکی خود را از محلی مجوز orthotist با توجه به وضعیت خاص خود را.

[ad_2]