بدون گرفتن نام، آدیتیا سیل گفت که کلمه “نپوتیسم” به طور ناخواسته مورد توجه قرار گرفته است و فقط حماقت است.

Aditya Seal (Picture courtesy/Instagram account @adityaseal)

Aditya مهر (تصویر حسن نیت ارائه میدهد / حساب اینستاگرام @adityaseal)

بالیوود خارجی Aditya مهر با این ادعا که نپوتیسم در صنعت فیلم سلطنت موافق نیست و بدون گرفتن نام، می گوید برخی از افراد بی مغز این کلمه را زرق و برق زده است.

کلمه نپوتیسم شتاب پس از بازیگر کانگانا Ranaut آن را برای اولین بار در “Koffee Karan Johar of being the flag-bearer با کاران” استفاده کرد، متهم میزبان نمایش و فیلمساز کاران یوهار به پرچم دار نپوتیسم در بالیوود. بحث بر سر این موضوع به تازگی پس از مرگ سوشنت سینگ راجپوت، خارجی که برای تبدیل شدن به یک ستاره در بالیوود رفته بود، توسط کانگانا احیا شد.

آدیتیا به تازگی در تلنگر نوجوانبوپر ۲۰۱۹، دانشجوی سال ۲، تولید یوهار دیده شد. “I did ‘Ek Chotisi Love Story’ and ‘Purani Jeans’, where I was launched. فیلم دیگری به نام ‘توم بن دوم’ وجود داشت که در آن دوباره راه اندازی شدم و سپس «دانشجوی سال ۲» را انجام دادم. بنابراین، برای من، من اصلا نظریه خودی-خارجی بودن را درک نمی کنم چون من یک خارجی بودم و راه اندازی می شدم و دوباره راه اندازی می شدم– چرا کسی باید این کار را انجام دهد؟” آدیتا به IANS گفت.

او می گوید: «اگر چیزی را در من ببینند، اگر ببینند من مجموعه مهارتی را دارم که احساس می کنند برای فیلمشان مناسب است، مرا گرفته اند. کلمه نپوتیسم با من طنین انداز نمی شود.»

آدیتیا از دید یک تهیه کننده به وضعیت نگاه می کند: «من می خواهم کسی را داشته باشم «جیسکه نام پ تصویر اصلی بیچ ساکون (کسی که می توانم فیلم را روی نامش بفروشم)» و کسی که تماشاگران برایش می آیند و فیلم را تماشا می کنند.»

او می گوید تماشاگران ستاره می سازد. چرا “آلیا بهات” رو ساختی که اون کیه؟ چرا وارون دهاوان را که هست ساخته اید؟» آدیتیه افزود: «آنها آمده اند و بارها و بارها خود را ثابت کرده اند. پس از هشت تا ۱۰ سال بازیگر مورد علاقه شما، امروز از او سوء استفاده می کنید (آلیا) من این را نمی فهمم.»

او بدون گرفتن نام گفت کلمه نپوتیسم به طور ناخواسته مورد توجه قرار گرفته و فقط حماقت است.

“این کلمه پر زرق و برق شده است. Kisi be-akal insaan ne is word ko glamourise kiya hai (some brainless person has glamourised the word). Usko sochke karna chahiye tha (they should have thought about it). این فقط حماقت است.» آدیتیا گفت.

او بعد از آن در “آنامیکا” دیده خواهد شد، داستانی که بخشی از چهار فیلم در مورد عشق ممنوعه است. به کارگردانی پریادارشان است. پروژه چهار طبقه با عنوان «عشق ممنوعه» است. این فیلم شامل چهار فیلم است — “تشخیص عشق”، “قوانین بازی”، “آنامیکا” و “ازدواج مرتب”.

علی فاضل، آهانا کومرا، پاترالخاآ، اومکار کاپور، آنیندیتا بوز، پوجا کومار، هاش چایا، رایما سن، ماهش منجرکار، رانیویجایا سینگ، و وایبهاو تاتواوادی نیز در بازیگران، در سراسر چهار فیلم بازی می کنند.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار