Aditya Narayan: ترویج موسیقی مستقل دشوار است

Aditya Narayan: ترویج موسیقی مستقل دشوار است – سرگرمی

انتشار: Apr 18, 2020, 12:58 IST | سرپرستان |

خواننده Aditya Narayan که آمده است با خود آهنگ اصلی “dooba rahoon” می گوید: بیشتر او ترویج خود را مستقل موسیقی بیشتر او متوجه می شود چقدر دشوار است برای دستیابی به موفقیت.

Aditya Narayan/picture courtesy: Aditya Narayan's Instagram account

Aditya Narayan/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Aditya Narayan را Instagram account

خواننده Aditya Narayan که آمده است با خود آهنگ اصلی “dooba rahoon” می گوید: بیشتر او ترویج خود را مستقل موسیقی بیشتر او متوجه می شود چقدر دشوار است برای دستیابی به موفقیت.

“این واقعا دشوار است به موسیقی مستقل. قلب من می رود به همه مستقل نوازندگان که مشخص نیست توسط یک تکه بزرگ از مردم است. برای من از آن شده است بسیار ساده تر چون من شده اند کار را برای یک مدت زمان طولانی و مردم از من می دانید. من بیشتر ترویج موسیقی مستقل بیشتر متوجه شدم در واقع چقدر دشوار است برای (یک) به دلیل دستیابی به موفقیت در یک کلام همه چیز را هزینه پول و مشتاق موسیقیدان بدیهی است که نمی باید تعداد زیادی از آن.

“من هم مشتاق موسیقیدان زمانی که من آهنگ ها در ‘Ram-Leela’ منتشر شده بود. این آهنگ از فیلم و آهنگ را واقعا به خوبی…”

Aditya گفت که او نمی نظاره پس از آن به جای او به دنبال فرصت های بیشتر است که آیا دلیلی نیست.

“این زمانی است که من نوعی متوجه شدم که من نمی خواهد با تکیه بر موسیقی برای هر کسی و یا زندگی حرفه ای من. اگر من آن را دریافت کند خوب است و اگر من آن را دریافت نمی کند پس از آن نیز خوب است. اما این زمانی است که من ایجاد موسیقی برای خودم. من ایجاد خود گروه است. The A-Team,” او اضافه شده است.

او گفت که آخرین نسخه “اصلی Dooba Rahoon” است که در واقع شش-سال-آهنگ قدیمی.

“ما این ساخته شده در سال 2014 فقط بعد از من فقط به پایان رسید ‘Goliyon Ki Rasleela Ram-Leela’ منتشر شد و من با تشکیل گروه من… من همیشه می تواند تصور کنید یک ویدیو به این دلیل که آهنگ “اصلی Dooba Rahun”… وقتی دیدم بودجه من متوجه شدم که بودجه بسیار بالا بود. اما پس از آن به زودی از تلویزیون شروع به پرتاب بسیاری از ارائه می دهد به من. یکی از نیاز به کسب درآمد…”

پس از میزبانی بسیاری از تلویزیون نشان می دهد Aditya گفت که او در نهایت به اندازه کافی پول برای ساخت یک موزیک ویدئو برای “اصلی Dooba Rahoon” است که در حال حاضر بیش از عظیم هفت میلیون بازدید در یوتیوب را در فقط پنج روز از انتشار آن.

“من متوجه شدم که من به اندازه کافی پول برای سوخت رویاهای من و چند موزیک ویدیو و آن را در بازار… آخرین سال من رفت به مالدیو و دو موسیقی فیلم وجود دارد…اما اصلی Dooba Rahoon شد اولویت من تصویری. آن است که 6 سال آینده درست برای من,” او گفت:.

Aditya به اشتراک گذاشته شده است که تمام درآمد حاصل از این آهنگ ها به خیریه.

“از آن می رود به PM-مراقبت صندوق برای مبارزه با COVID-19. من این کار را برای پول است. بنابراین اگر شما در حال تماشای فیلم و یا گوش دادن به آهنگ در هر برنامه و یا یوتیوب شما نه فقط سرگرم کننده خود را. شما در حال ساخت یک تفاوت کوچک. ما شاهد چنین خاکستری زمان در حال حاضر, بنابراین من فکر کردم به من اجازه انجام کاری خوب است. این باعث می شود من احساس خوبی از درون به من نه فقط هل دادن آهنگ من اما آن را نیز برای یک علت خوب است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im