Aditya Kripalani باز می شود تا در کار بر روی فیلم سوم خود را نه امروز

Aditya Kripalani باز می شود تا در کار بر روی فیلم سوم خود را نه امروز – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 21 مه سال 2020 14:00 IST | Mohar باسو | بمبئی

Aditya Kripalani سوم فیلم امروز نه بر اساس پیشگیری از خودکشی های Harsh Chhaya و Rucha Inamdar.

Aditya Kripalani یک نویسنده و فیلمساز مستقل. او در گذشته نوشته شده است کتاب مانند “Back Seat”, “صندلی جلو” و “Tikli و Laxmi بمب”. اولین بازی خود را فیلم بود اقتباس از کتاب سوم Tikli و Laxmi بمب مبتنی بر برابری جنسیتی. او برنده جایزه فیلم بود در Netflix بکشد و روند برای بیش از 2 سال است. او پس از آن ساخته شده فیلم دوم خود Totta Pataaka مورد Maal بود که دوباره بر اساس برابری جنسیتی. فیلم garenered توجه بسیاری از منتقدان.

Aditya در حال حاضر منتقل شده تمرکز خود را نسبت به مسائل مرتبط مانند سلامت روانی خود را برای 2 بعدی فیلم. فیلم Devi Aur قهرمان که برنده جایزه NETPAC و ساخت جشنواره دور. او همچنین در فیلم سوم خود را نه امروز بر اساس پیشگیری از خودکشی های Harsh Chhaya و Rucha Inamdar.

شما اولین دو فیلم شد, بر اساس برابری جنسیتی و شما دو در سلامت روانی هیچ دلیل خاصی برای تغییر ؟

من فکر می کنم همه فیلم یک حس جنسیتی حتی فیلم شماره سه اما در فیلم شماره سه شما بسیار قطعی انتقال در نظر دارد که جنس بسیار به طور خاص در حال صحبت در مورد اما ما در حال حرکت بیشتر به روح و روان زن و یک مرد چگونه باید sexualize یک زن از آنجا که پس از دو فیلم من واقعا احساس آن مهم است برای من به بحث در مورد است که به همین دلیل است که فیلم سوم این است که در مورد آن, اما آن را نیز می شود در مورد بهداشت روانی بسیار تا حد زیادی از فیلم سوم به دلیل, بیایید می گویند چیزی شبیه جنسی, اعتیاد یک بیماری روانی, روانی. این یک مسئله بهداشتی. آن را مانند یک بیماری از ذهن است. بنابراین ما باید انجام دهیم که در فیلم شماره 3 و سپس از عدد چهار است که در آن یک مقدار بیشتر جنسیتی کمتر نظر دو نفر که اتفاق می افتد به زن و مرد. نخستین فیلمی که به نام “امروز” که من اشاره به آن است که در مورد پیشگیری از خودکشی ، مرد 52 ساله بود در مورد پرش و 24 سال است که یک زن یا زن که در یک تماس را به تلاش برای نجات یک خودکشی قتل پیشگیری مرکز به همین دلیل من تصمیم پیشگیری از خودکشی.

چرا شما را انتخاب کنید پیشگیری از خودکشی به عنوان موضوع برای فیلم آینده خود را “نه امروز” ؟ چیزی است که الهام بخش شما را به انجام این کار?

به همین دلیل من تصمیم پیشگیری از خودکشی بود چون بود چون من تا به حال یک دوست در سنگاپور بسیاری از سال پیش که استفاده می شود به کار در تمام شب خودکشی پیشگیری از تماس با مرکز و چیزهایی که او استفاده می شود به صحبت کردن در مورد خیلی ترسناک بود. بنابراین من همیشه احساس کرده ام که یک مشاور یا درمانگر می توانید به خانه بروید و اگر آنها موفق نشده در کمک به شما اما پیشگیری از خودکشی مشاور. آنها را مجبور به بازگشت به خانه و در صورتی که موفق شما آنها را به بازگشت و خواب با این ایده که شما می توانید شروع به پریدن کرد و یا کشتن خود خنده. من فکر کردم کلاه یک چیز بسیار ترسناک برای پیشگیری از خودکشی, مشاور, و من می خواستم به کشف ذهن پیشگیری از خودکشی شورا به خصوص در روز اول است.

تجربه من از مستقل بودن فیلم ساز شده است که به لطف سیستم عامل مانند Netflix وجود دارد حداقل گزینه به یک صدای مستقل و احترام من است. این واقعیت است که شما قادر خواهید بود به صدای خود را به فیلم شما خود را بدون ملاحظات تجاری و یا بدون هر کس دیگری را به صدا در آن است. من فکر می کنم که مهم است و بسیار نادر است…آن را تنها در حال حاضر که ما قادر به انجام این کار با آزادی بیشتری

با زمان COVID بحران آیا شما تا به حال به تغییر برنامه های خود را از انتشار خود فیلم ؟ آنچه شما احساس خواهد شد که در آینده از سرگرمی ؟

من لازم نیست که برای تغییر هر یک از گیاهان و در عین حال از آنجا که ما همیشه خواهد بود OTT سیستم عامل و در حال حاضر شده است وجود دارد افزایش عظیم از مصرف با تشکر از مستند……..واقع شده است و هیچ تاثیر منفی در کار من به عنوان در حال حاضر.

آینده از سرگرمی های بسیاری از آن را دوباره به حالت عادی و یا شاید سه تا شش ماه از در حال حاضر. در حال حاضر من فکر می کنم OTT سیستم عامل های حال حاضر منبع و خواهد بود که منبع اصلی سرگرمی بیش از مدت سه تا شش ماه.

چگونه خود را تجربه تیراندازی با Harsh Chhaya?

تیراندازی با سخت بود واقعا خوب او یک مهره سخت به کرک معنی است که او دیده است که بسیاری از زندگی او بسیار دنیوی فرد عاقل. به طوری که یک تجربه متفاوت برای من چون من بیشتر کار با بازیگران.

چه شده است شما تجربه تیراندازی با تجربه به عنوان بازیگر در مقایسه با نسبتا تازه بازیگر?

آره من فکر می کنم کار کردن با بازیگران با تجربه به عنوان جوان بازیگر گاهی اوقات افراد نیاز به اجازه رفتن از بسیاری از چیزهایی که از آنها چه آموخته ایم و از یاد بردن که بود چیز جدید. من نیاز به از یاد بردن همه چیز و من فکر می کنم سخت نیز نیاز به از یاد بردن چند چیز است. به طوری که این تجربه من بود در آینده قصد دارد به ساخت یک فیلم به نام من می دانم.

چه برنامه های آینده خود را?

برنامه های آینده در حال است که ما در حال رفتن به یک فیلم, که ‘من قهرمان نیست که ما در حال رفتن ساقه تا پایان ماه فوریه سال آینده. آن است که بر اساس یک خانم فیلمبردار زندگی.

شده است وجود دارد هر یک مرجع بصری برای فیلم “امروز” هنگامی که شما به فکر ساخت این فیلم ؟

بنابراین یک مرجع بصری برای ما بود ناهار جعبه به دلیل آن را فقط در مورد دو نفر که قادر به آمدن چهره به چهره و آنها برقراری ارتباط از طریق یک حالت ارتباطی است که تنها که اجازه نمی دهد آنها را برای دیدار البته ناهار جعبه یک نوع متفاوت از داستان و این داستان وجود دارد که یکی از چیزهایی است که ما فقط نمی در همه. و هسته در حالت ارتباطی به گونه ای است که آنها را برآورده نمی, آن را تنها اجازه می دهد تا برای یک نوع خاصی از ارتباطات است. به طوری که lunchbox بود یک بیت از یک مرجع بصری برای ما دلیل آن را دشوار است به جذاب فیلم که در آن مردم در حال رفتن هرگز برای دیدار با هر یک از دیگر. آنها تنها در یک تماس.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>