خرید رپورتاژ

Aditi شارما: بازی Roshni در Yehh Jadu Hai جن Ka واقعا رضایت بخش سفر برای من – سرگرمی

به روز شده: فوریه 17, 2020, 19:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Aditi شارما شخصیت Roshni در Yehh Jadu Hai جن Ka همه به یک سال کبیسه و بازیگر فوق العاده هیجان زده!

Picture Courtesy: PR

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

ستاره به علاوه یکی از بالا رتبه تخیلی-درام Yehh Jadu Hai جن Ka شده است برنده شدن قلب خود را با داستان جالب و تاب و چرخش در طرح. به تازگی بینندگان شاهد است که در عمده مغالطه Roshni (Aditi شارما) نتواند به نگه داشتن وعده های او ساخته شده بود به امان (ویکرام سینگ چائوهان) منجر به رانش در ارتباط است.

پس از ساخت تعداد زیادی از فتنه Yehh Jadu Hai جن Ka تنظیم شده است به یک سال کبیسه و معرفی بسیاری از تاب و چرخش خود بیننده است. ارسال جهش داستان را به تمرکز بر روی چیزهای دیگر را (Sreejitha دی) نفرین که اشک امان و Roshni از هم جدا. پوشیدن کاملا متفاوت آواتار بیننده را Aman به عنوان یک شکسته و زرق و برق دار است که بی پروا با سحر و جادو خود را. از سوی دیگر Roshni در حال حاضر یک کم روحیه دختر در ناامیدی که همچنان مبارزه خود را به بندر رویای خود را از باز کردن یک نانوایی.

اظهار نظر در جهش نشان می دهد, Aditi شارما گفت: “Essaying نقش Roshni روی صفحه واقعا رضایت بخش سفر برای من. این شخصیت دارای لایه های زیادی به شخصیت او است که در آن چالش های این بازیگر در من هر روز به بازی در مجموعه. من به دنبال به جلو به این جهش در این نمایش و در حال حاضر طرح بزرگ مقدار شوک و تعجب در فروشگاه برای بینندگان است. آن را قطعا به عجله آدرنالین خود را به سطح های مختلف. علاوه بر این وجود خواهد داشت تغییرات جزئی در نگاه من به عنوان Roshni و من فوق العاده هیجان زده برای همین.”

خواهد Aman & Roshni قادر به غلبه بر اثرات چیزهای دیگر را لعنت ؟ آنها قادر به ترک اختلافات خود را کنار گذاشته?

به دانستن بیشتر در اتصال به Yehh Jadu Hai جن, Ka, دوشنبه تا جمعه از ساعت 8:30 PM Star Plus.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود مقاله رایگان