Aditi Rao Hydari در مستند: روز وجود دارد که من احساس مضطرب و نالان

Aditi Rao Hydari در مستند: روز وجود دارد که من احساس مضطرب و نالان – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Jul 06, 2020, 14:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در مصاحبه ای به تازگی Aditi Rao Hydari صحبت می کند در مورد صرف وقت در طول مستند, احساس اضطراب و گریه و آنچه به او آموخته است در سه ماه گذشته!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Aditi Rao Hydari

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Aditi Rao Hydari

Aditi Rao Hydari, فقط مانند بسیاری دیگر از مشاهیر است را در این مستند که به خاطر این بیماری همه گیر کوروناویروس. او نشان داده است در مصاحبه چگونه این سه ماه هم که از روز هنگامی که او احساس مضطرب و نالان و آنچه او آموخته بود.

در مصاحبه با Hindustan Times, Hydari اظهار داشت: “روز وجود دارد که من احساس مضطرب و نالان با توجه به آنچه که در جهان اتفاق می افتد. اما من خودم یادآوری کنم که من خوش شانس هستم و بسیاری را به نگاه به جلو و چیزی برای شکایت در مورد. وجود عدم قطعیت, اما آن را نیز خوب به صرف زمان در خانه, بازگشت به رقص و آواز و یوگا.”

او همچنین در ادامه گفت که پس از مستند است و ما به عقب بر گردیم به زندگی ما او را می خواهیم مردم مهربانتر و رانده شده توسط همدلی بیشتر. “این باید یک چیز روزمره در زندگی هر کس. به عنوان انسان ما شد بسیار معنی زندگی در یک جهان پر هرج و مرج و آنچه نیاز به تغییر است و مردم مهربان تر و بیشتر همدلی” گفت: بازیگر.

او افزود: “من امیدوارم که ما می توانیم بازگشت به آزادی ما تا به حال قبل از Covid-19. در این زمان من متوجه شدم که چقدر مهم است به رایگان و به انتخاب خود را.” او Malayalam film Sufiyum Sujatayum به تازگی در جریان OTT پلت فرم. همیشه از سالن های سینما باید تعطیل شده است وجود دارد بحث در رسانه های اجتماعی مورد OTT در مقابل تئاتر.

صحبت در مورد این بحث Hydari اظهار داشت: “تئاتر همیشه باقی می ماند جادویی و تجربه اولین-روز-اول-نمایش است که بسیار فوق العاده و بی بدیل است. و آنچه OTT انجام داده است در این مستند باور نکردنی است که ما خوش شانس می شود قادر به انتشار فیلم های ما در OTT در غیر این صورت آن را هرج و مرج و ضرب وشتم به خوبی تاریخ انتشار در تئاتر بعد. این یک برکت و رحمت است. من احساس می کنم OTT و تئاتر را شرکت وجود دارد به عنوان همیشه وجود خواهد داشت فیلم که نیاز به صفحه نمایش بزرگ اثر.”

Hydari تفننی است با زبان های متعدد در سینما شده است و اقدام برای 11 سال گذشته!

همچنین بخوانید: Aditi Rao Hydari بود که شنا کردن در یک استخر از اشک در طول مستند!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de