پس از کانگانا رانائوت، آدیان سومان نیز بحث غالب در مورد فرهنگ مواد مخدر در بالیوود را باز کرده است.

Image source: Instagram/@adhyayansuman

منبع تصویر: اینستاگرام/@adhyayansuman

از اواخر، کانگانا راناوت در رسانه های اجتماعی کاملاً آوازی و فعال بوده است. این بازیگر شده است خواستار بالیوود برای نپوتیسم و درخواست برای تحقیقات عادلانه در مورد مرگ سوشنت سینگ راجپوت. او آشکارا در مورد طرفداری در صنعت فیلم هندی توسط “باندها” بالیوود صحبت کرده است، که او اغلب آن را به عنوان “مافیای فیلم” و “باند خودکشی” این صنعت برچسب زده است.  چند روز پیش کانگانا برخی مکاشفات تکان دهنده در مورد مصرف مواد مخدر در صنعت فیلم سازی انجام داده بود.

در حال حاضر، Adhyayan سومان، که روزی روزگاری در حال آشنایی با کانگانا Ranaut نیز باز کرده است تا بحث غالب در مورد فرهنگ مواد مخدر در بالیوود. این بازیگر که باهندوستان تایمز صحبت می کرد گفت: «من به چنین مهمانی هایی بوده ام و ۹۹ درصد مردم مواد مخدر انجام نمی دادند. گروهی از مردم هستند که در این کار هستند. نمی دانم چرا این صنعت هدف قرار می گیرد. آیا کسب و کار و یا افراد شرکت های بزرگ این کار را انجام نمی دهند؟ اگر ما در نهایت در حال نگاه کردن به یک درایو تمیز کردن، آن را باید در سراسر جهان اتفاق می افتد، نه فقط صنعت فیلم به خاطر خدا”.

“برای سرزنش همه اشتباه است، ما شهرت آنها را لکه دار می کنیم، یک خانواده پشت سر آنها وجود دارد. من هم زودتر گفته ام که چهار پنج بار تحت تاثیر هش قرار گرفتم، این تنها کاری است که کردم. هیچ از صنعت نمی تواند ایستادگی کند و بگوید ‘Adhyayan استفاده می شود برای انجام مواد مخدر با من’, من هرگز آن را انجام داده است. مشکل زمانی پیش می آید که شما شروع به تأثیرگذاری بر افراد دیگر می کنید، چرا که همیشه به دنبال شریک زندگی هستید. ناخودآگاه می دانید که اشتباه است، و به دنبال اعتبارسنجی است.»

Adhayayan به تازگی به اخبار آمد زمانی که مصاحبه قدیمی از Adhyayan شروع به انجام دور در اینترنت. او در این ویدئو ادعا می کند که کانگانا یک بار پس از امتناع از مصرف کوکائین در یکی از جشن های تولدش با او جنگیده است. “در روز تولدش در مارس ۲۰۰۸ در لیلا، او (کانگانا) همه را که با آنها کار کرده بود دعوت کرده بود. اون گفت بيا شب کوکائين انجام بديم من چند بار قبل با او هش دود کرده بودم و از آن خوشم نمی آمد، بنابراین گفتم نه. یادم می آید که آن شب وارد بزرگترین استدلال شدم چون به کوکائین نه گفتم.»

همچنین بخوانید: شخار سومان: درست مثل سوشانت، پسرم ادیان هم دچار افسردگی شده است

به تازگی کانگانا در مصاحبه she had experienced drug abuse ای گفت که سوء مصرف مواد مخدر را به دست مردی که از آن به عنوان «بازیگر شخصیت» نام می آورد، تجربه کرده است. بعدها مرد نیز نقش شوهر «خودمنت منصوب» خود را بر عهده گرفت. کانگانا حادثه ای را در روزهای اولیه کارش هنگامی که با یک «خاله» در شهر اقامت داشت، به یاد آورد. در این مدت بود که این بازیگر شخصیت با او دوست شد و قول داد که در پیدا کردن کار به او کمک کند. او به زودی تبدیل به ‘مربی خود منصوب’ او شد. بعدها با خاله جنگید و از او خواست که آنجا را ترک کند.

«اما وسایلم را در خانه نگه داشت و مرا قفل کرد. و هر کاري که ميکردم، کارکنانش فورا ً بهش به روز رسانی مي کردن. تقریبا ً احساس بازداشت خانه ای می کرد. او مرا به مهمانی ها برد و یک بار احساس مسمومیت کردم که منجر به صمیمیت بین ما شد. بعد متوجه شدم که با میل و رغبت انجام نشده است، اما نوشیدنی ام خوشه شده است. و بعد از اون حادثه، در عرض يک هفته، اون شوهر خودمن شد. و اگر به او بگویم، “شما دوست پسر من نیستید”، او به من اتهام دمپایی می زد تا به من ضربه بزند.”

همچنین بخوانید: Adhyayan سومان: نمی خواهید برای دریافت به 500 سوال من برای Rhea, آیا داستان خود را در حال حاضر خرید نیست

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار