اتوبوس اضافی در زمینه به عنوان کارکنان دولت شروع وظایف دفتر

اتوبوس اضافی در زمینه به عنوان کارکنان دولت شروع وظایف اداری – اخبار

انتشار: May 21, 2020, 08:10 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

مشابه تعداد اتوبوس ها به شمار می رود اجرا شده توسط بهترین تعهد به طوری که بیشتر اتوبوس ها کمتر جمعیت

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

به عنوان کارکنان دولت در حال حاضر startee دفتر کار با حداقل کارکنان از روز شنبه بهترین و دولت حمل و نقل در حال حاضر مرتب اضافی از سفرهای اتوبوس از به کشتی آنها را به کار.

آخرین جدول زمانی یک کپی از است که با اواسط روز می گوید که ایالت ماهاراشترا شرکت حمل و نقل جاده (MSRTC) اجرا خواهد شد 50 سفرهای اتوبوس از سه بخش بمبئی خان و پلقر با اولین اتوبوس شروع 8:30 صبح از مقصد مربوطه می باشند و آخرین اتوبوس ترک Mantralaya در جنوب بمبئی در 5:50 pm.

در حالی که مکان های مختلف شامل Nallasopara, Vasai, پنول, ویرر, Asangaon, کلیان دامبیولی, پلقر, Kalyan و میرا جاده هر مقصد را دو تا سه سفر هر روز شروع مارس 21.

مشابه تعداد اتوبوس ها به شمار می رود اجرا شده توسط بهترین تعهد به طوری که بیشتر اتوبوس ها کمتر جمعیت به طوری که آن را می شود آسان تر به حفظ اجتماعی فاصله دستورالعمل.

اواسط روز گزارش شده بود هفته گذشته در چگونه بهترین اتوبوس های شهر در حال حاضر گسترش سفر خود را به Titwala و Badlapur بعد از بیمارستان ها راه اندازی کرده اند و آنها را با تعداد زیادی از کارکنان اورژانس می آید به شهر از این تمدید حومه. علاوه بر این اتوبوس ها شده اند گذر گاه بیماران بیش از حد و در حال حاضر دولت کارکنان دفتر را نیز می توان با استفاده از آنها.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>