Adah Sharma جشن تولد منحصر به فرد با برش هندوانه

Adah Sharma جشن تولد منحصر به فرد با برش هندوانه – سرگرمی

به روز شده: مارس 12, 2020, 15:22 IST | Hitlist تیم | بمبئی

Adah Sharma تبدیل یک سال و مسن تر در مارس 11, 2020, و او خود را جشن ویژه روز ترین و منحصر به فرد!

Adah Sharma

Adah Sharma

در دوشنبه, Adah Sharma تبدیل یک سال و مسن تر است. مستند به معنای هیچ به طوری که او راه اندازی کانال YouTube خود در روز بزرگ خود را توسط برش هندوانه به جای یک کیک. تولد او مایل بود به اصرار طرفداران اجتماعی را حفظ فاصله و ایمن ماندن.

adah-sharma

در مقابل حرفه ای, Adah Sharma خواهد بود در دیده مرد به مرد است که در عین حال به روند فیلمبرداری. این فیلم حول محور بازیگر Naveen Kasturia شخصیت در حال سقوط در عشق با ازدواج شارما شخصیت تنها به تحقق بخشیدن به او بیولوژیکی یک مرد که یک زن بعد از عمل جراحی.

در یک مصاحبه Adah Sharma گفت: “من سعی می کنم با هر فیلم به انجام کاری متفاوت است چرا که مخاطب نیز منتظر به دیدن” چه متفاوت است Adah Sharma رفتن به انجام “و اگر من همان را انجام دهید و سپس آنها مانند” هر کسی می تواند انجام دهد!’. بنابراین امروزه حتی اگر آن است که یک فیلم کوتاه مثل من فقط ‘Tindey’, ‘وزارت بهداشت’ و یا یک موزیک ویدیو… من سعی کنید به انتخاب چیزی است که متفاوت از آنچه که من انجام داده اند و دیگران را به خوبی انجام می شود.”

به خوبی تجلیل به شما, Adah!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net