بازیگر Sharmiela Thyago در دیدار با حادثه در بنگلور صحه آسیب های جدی


بازیگر Sharmiela Thyago در دیدار با حادثه در بنگلور و صحه آسیب های جدی. به روز رسانی بیشتر در مورد سلامت خود را در انتظار!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Sharmiela Mandre

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Sharmiela Luiz Carlos.

بازیگر Sharmiela Thyago و دوست Lokesh Vasanth ملاقات با یک حادثه ناگوار در بنگلور در روز شنبه, آوریل 4 ساعت کوچولو. دکن هرالد گزارش داد که Thyago است متحمل صدمات بر روی دست و صورت در حالی که Lokesh شکسته است دست خود را به عنوان مطلع دلایل بالا پلیس راهنمایی و رانندگی.

حادثه رخ داده در حدود 3 بامداد در زیر پل از Vasanth ناگار در منطقه مرکزی کسب و کار. همین گزارش به نقل از پلیس گفت: “ما نمی دانیم که چگونه ماشین ضربه به ستون در underbridge اگر حادثه صورت گرفته در JP نگر. به گفته پزشکان آن را مشکوک است که این دو تحت تاثیر اما یک گزارش در عین حال به آمده است.”

همان گزارش همچنین نشان می دهد که هر دو Lokesh و Sharmiela مناسب ندارد مجوز شدند و ولگردی در اطراف با وجود این مستند در سراسر کشور. یک مورد در برابر دو نفر از آنها به ثبت رسیده در زمینه ترافیک ایستگاه پلیس.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>