بازیگر Mohena Kumari سینگ تست مثبت برای Coronavirus همراه با پنج عضو خانواده

بازیگر Mohena Kumari سینگ تست مثبت برای Coronavirus همراه با پنج عضو خانواده – سرگرمی

انتشار: Jun 01, 2020, 17:52 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Yeh Rishta Kya Kehlata Hai بازیگر Mohena Kumari سینگ تست شده Coronavirus مثبت همراه با پنج عضو خانواده است و در حال حاضر بستری در بیمارستان در ریشیکش!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Mohena Kumari Singh

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Mohena Kumari سینگ

Yeh Rishta Kya Kehlata Hai بازیگر Mohena Kumari سینگ تست شده Coronavirus مثبت همراه با پنج تن دیگر از اعضای خانواده گزارش هندوستان تایمز اطلاع. او پذیرفته شده است به یک بیمارستان در ریشیکش و صحبت های روزانه او بیان کرد که چگونه از عفونت آغاز شد زمانی که او مادر در قانون پایین بود با تب است.

او گفت: “در اولین آزمون او آمد منفی بنابراین همه آرام بود که چرا ما چیزی نمی پس از آن. پس از آن ما دیدیم که تب نمی شد نشست. همه ما تست کردم و متوجه شدم بسیاری از مردم در خانه ما تحت تاثیر قرار گرفتند و بدون هر گونه علائم مانند. منظور من این همه در خارج وجود دارد در جهان به هر حال بسیاری از مردم رنج می برند بسیار, بدون Coronavirus.”

این بازیگر همچنین اطلاع داد که این علائم از اعضای خانواده خفیف هستند که از هم اکنون. “من حدس می زنم که چرا هیچ کس قابل درک باشد. من می دانم که وجود دارد این است که بسیاری از اخبار منفی رفتن در اطراف در اینجا وجود دارد که بسیار مایه تاسف است به ویژه آنجا که من در قوانین انجام شده است بسیار کار برای بسیاری از مردم است. مردم باید این فرصت را به بدگویی ما, اما به هر حال ما باید علائم خفیف” اظهار داشت Kumari.

او همچنین اطلاع داد که بسیاری از مردم در خانه او شده اند آزمایش مثبت است. او گفت: “مگر من برادر در قانون ما همه آلوده هستند. بقیه شماره ها همه افرادی که زندگی می کنند در خانه ما آنها بخشی از یک sanstha. دوباره هیچ کس هیچ علائم است که بسیار بزرگ هستند و همه خوب است. اگر تنها ما تا به حال همه در حال سقوط بیمار و سپس ما می تواند درک کرده اند.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net