بازیگر Giorgia Andriani سهام ویژه پیام های تصویری هندی به تمام شهروندان هند

بازیگر Giorgia Andriani سهام ویژه پیام های تصویری هندی به تمام شهروندان هند – سرگرمی

به روز شده در: آوریل 13, 2020, 17:05 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به غیر از یک پیام در Hindi, Giorgia Andriani است به بالا بردن دما با تعداد آیتم در حد انتظار ‘شايد ییلاقی’ بازیگران آرباز خان و پریا Prakash Varrier!

Giorgia Adriani

Giorgia Adriani

با این بیماری همه گیر کوروناویروس به سرعت در حال گسترش در هند, شخصیت های برجسته از زمینه های مختلف می آیند و ایجاد آگاهی در مورد اقدامات پیشگیرانه برای کنترل گسترش ویروس. در این ویدئو, مشاهیر صحبت در مورد جدیت coronavirus بحران خواستار آن یک “جنگ جهانی” و درخواست مردم برای باقی می ماند در داخل خانه حفظ بهداشت و تمرین های اجتماعی فاصله. یکی از این است که بازیگر بالیوود Giorgia Adriani که درخواست مردم برای ماندن در خانه.

پس توسل به آن مردم را به نگه داشتن خود را محافظت از رمان coronavirus در رسانه های اجتماعی کار می کند, بالیوود, star, Giorgia Adriani در حال حاضر رو به جلو آمده به گسترش اطلاعات در COVID-19. بازیگر امکانات ویژه تصویری با هدف آموزش به مردم در hindi مورد چگونه به نگه داشتن خود را امن در طول این دوره است. این ویدئو شروع می شود با Giorgia Adriani درخواست و تشویق مردم به اقدامات احتیاطی و کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 و خواسته مردم را به اظهار نظر در مورد این سه چیز انجام می دهند زمانی که آنها در خانه هستند.

یک نگاه حق در اینجا:

این itlaian زیبایی Giorgia به زودی اولین در بالیوود با خوش آمد به Bajrangpur بازیگران Shreyas Talpade, Sanjay Mishra و Tigmanshu Dhulia. جدای از آن او است به بالا بردن دما با تعداد آیتم در حد انتظار ‘شايد ییلاقی’ بازیگران آرباز خان و پریا Prakash Varrier. او به تازگی به حال شات برای یک فیلم کوتاه قربانی که در آن او در حال پخش است یک وکیل. با مقدار زیادی از پروژه های در دست و به طور منظم توجه رسانه ها Andriani است که همه را به یک سفر شگفت انگیز در بالیوود.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im