مطمئنا سیکری روز سه شنبه دچار سکته مغزی شد و در ICU بیمارستانی در بمبئی بستری شده است

Surekha Sikri

یرخا سیکری

ویوک سیدوانی، عامل این بازیگر می گوید کهنه کار بالیوود و ستاره تلویزیونی Surekha Sikri روز سه شنبه دچار سکته مغزی شدند و در ICU یک بیمارستان در اینجا بستری شده اند. این ستاره ۷۵ ساله «بحرانی اما پایدار» است که به PTI گفت.

اون امروز سکته کرد او در ICU (بخش مراقبت های ویژه) است. پارامترهای او همچنان از نزدیک تحت نظارت قرار می گیرند. اون بحراني اما پايداره او بعد از ظهر امروز در بیمارستانی در بمبئی بستری شد.»

دریافت کننده سه جایزه ملی فیلم، سیکری، کهنه کار فیلم، تئاتر و تلویزیون، بیشتر به خاطر اجراهایش در “تاماس”، “مامو”، “سلیم لانگده پی مات رو”، “زوبیدا” و صابون روزانه “بالیکا ودهو” شناخته شده است. او ستایش گسترده ای به خاطر نقش یک مادربزرگ در Ayushmann Khurrana-starrer “Badhaai Ho” (۲۰۱۸) دریافت کرد.

او برنده جایزه ملی فیلم بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای این فیلم شد. این بازیگر در آن زمان حالش خوب نبود و برای پذیرش جایزه روی صندلی چرخدار روی کرده بود. سیکری آخرین بار در “داستان های شبح” نت فلیکت به کارگردانی زویا اختر دیده شد.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه