بازیگر نیکو سانتوس دست ناپدری به Coronavirus سهام دلخراش پست

بازیگر نیکو سانتوس دست ناپدری به Coronavirus سهام دلخراش پست – سرگرمی

انتشار: Mar 30, 2020, 17:01 IST | سرپرستان | بمبئی

بازیگر نیکو سانتوس در زمان خود Instagram account برای به اشتراک گذاشتن با جهان است که او خود را از دست داده ناپدری به کوروناویروس. خواندن آن را حق در اینجا!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Nico Santos

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/نیکو سانتوس

بازیگر نیکو سانتوس که به تصویر کشیده الیور T’sien در غنی آسیایی مشترک با جهان اخبار که ناپدری در گذشت پس از مبارزه با COVID-19.

به او Instagram account برای به اشتراک گذاشتن عکس های خود را در اواخر ناپدری و مادرش, the 40-year-old فیلیپینی-بازیگر آمریکایی نوشت: “این stepdad من پسرم و مادرم Tita.”

“من تیتو پسرم گذشت دیروز پس از از دست دادن نبرد خود را با COVID-19” او افزود: با توجه به گزارش در aceshowbiz.com. به یاد سانی به عنوان “یک نوع مراقبت, مرد,” the “فروشگاه” بازیگر مشترک که پسرم بود “دوستانه به یک گسل است.”

یک نگاه حق در اینجا:

“او همیشه استقبال غریبه راه رفتن گذشته او با جیک جیک ‘صبح بخیر!” و یک لبخند بزرگ. او تا به حال یک خنده بزرگ که پر از اتاق و با شادی.” در پست خود این بازیگر به ارمغان آورد تا ناراحت طرف coronavirus.

“از دست دادن پدر من است ویرانگر اما آنچه که سوخته من این است که این بیماری همه گیر نگه داشته است من از خانواده جدا” اعلام کرد. “ما قادر به با او در طول روز گذشته است. من نمی تواند نگه دارید من مادر او به عنوان عزاداری ، من نمی توانم در آغوش برادر من به عنوان او می اندیشد جهان بدون پدر خود را.

“من نمی توانم پاک کردن اشک از من برادرزاده’ چشم به آنها تعجب می کنم که چرا خود را لولو پسرم اینجا نیست دیگر.” سانتوس گفت که مادرش “نیز مبارزه COVID-19.” یک نکته مثبت او مطمئن است که او “است که مورد نیاز بستری” برای هم بودن.

در نزدیکی پایان او تشکر هر کس “که ارائه شده تا نماز عشق و کمک به خانواده ما در طول این زمان دشوار است” و از آنها خواست “به دعا و ارسال انرژی درمانی به مادرم” قبل از, ابراز امیدواری کرد که “همه شما اقامت امن و سالم است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>